Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem kéne egy GYK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kéne egy GYK találkozót szervezni?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan lány és fiú van itt, akik szerintem élőben is jól kijönnének..
2011. jan. 4. 10:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Én is a magányosok miatt gondoltam főleg, de a poén kedvéért is elmenne. Aki jönne, az írjon kort/nemet. Lehet összegyülnénk páran:)


Azért a párkapcsolatokhoz került, mert akármi kisülhet belőle:)


Aki meg nem akar, nem jön;)

2011. jan. 4. 11:06
 12/28 anonim ***** válasza:
Én mennék. :) 19/L
2011. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Jah igen, nem ártana várost is írni:)


19/L/Bp

2011. jan. 4. 11:17
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát jó, de többet is kellene tartani... Mert ha csak 1 lenne, az tuti Pesten lenne, oda meg én nem utaznék fel csak ezért... Minden megyében kéne tartani! :D
2011. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Na ez az, kivitelezhetetlen az egész! Gondolj a sok 15 év körülire. Ők hogy jönnének mondjuk be a fővárosba pl Debrecenből, vagy messzebbről? Szülők nem hiszem hogy szívesen engednék el Őket messzire idegenek közé. Ha meg minden megyében lenne ilyen találkozó, akkor az én megyémben tuti egyedül lennék, nem hiszem hogy Komárom-Esztergom m-ben olyan sokan gyakoriznak. :P Meg ha megyénként lenne rendezve, az is gáz, hogy nekem lehet egy pécsi lenne a legszimpatikusabb, és vele nem találkozhatok :( Szóval én az országosra szavazok!
2011. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én csak azokkal találkoznék szívesen, akikkel egyet szoktam érteni, vagy ők velem. Mivel voltak kisebb konfliktusaim, nézet eltéréseim is itt(szerintem nem vagyok egyedül), így azokkal nem találkoznék, mert ha itt alap dolgokban nem értünk egyet akkor az életben sem fogjuk megtalálni a közös nevezőt.

Ja, és kiváncsi lennék hogy néz ki az egyik hozzászóló(rendesfiú).

2011. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
senkinek sem lenne pofája megjelenni:)
2011. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen magányos, nem bulizós típusoknak indult nemrégiben egy oldal, nem tudom betehetném-e ide, vagy reklámnak minősülne? Egyébként jó ötlet. :)
2011. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Mivel voltak kisebb konfliktusaim, nézet eltéréseim is itt(szerintem nem vagyok egyedül), így azokkal nem találkoznék"

Én pont rájuk lennék nagyon kíváncsi!! :D

2011. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szerintem úgyis csak fiúk mennének el végül.
2011. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!