Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy büdös a szája nagyon?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka, de kb 1 hónapja járunk, és nem élvezem a csókolózást vele annyira, mert elég büdös a szája, olyan fura pangásos szag, mintha két perce élveztem volna a szájába kb. Állandóan olyasmi szagot érzek, pedig ha orálisan elégít ki ( szájába élvezek, le is nyeli) utána megmossa a fogát, de másnap mikor nem is szexeltünk akkor is olyan szaga van neki és akkor is ha napokig nem elégített ki szájjal... nem tudom hogy ő nem éri saját magának, de nagyon kellemetlen büdös... rágózni se szokott. Mit csináljak? Megmondjam neki?
2011. jan. 5. 00:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
én a helyedbe szólnék neki persze finoman fogalmaznék.
2011. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kinald meg egy ragoval
2011. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Moszuke ***** válasza:
100%

hát az én barátnőm első csók előtt, azt mondta:

egyetlen kikötésem van, ne legyen büdös a szád... *majd hozzá tette..* nem büdös vagy valami félre ne értsd csak jobb ha szólok előre tudod..:)


na így kellett volna neked is tenned:)

sztem adj neki rágót, azt kész.. hátha felfogja a célzást.

2011. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek smaci előtt valami hagymásat és akkor nem érzed, mert neked is büdös lesz.
2011. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
légy férfi mondd meg a ribancodnak!
2011. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, én pont ezért óvakodom és halasztgatom mindig a csókos témát... Már én is jártam így és az egy dolog, hogy reggel olyan... Akkor mindenkinek. De, hogy mindig az már nem tetszik. Sajnos egy csomó betegség ilyen mellékhatással bír. Lehet egy gyulladt fog,íny. Egyfajta reflux betegség vagy egyéb huncutság ami a gyomor körül forog... Szóval többnyire nem tehet róla az alany és épp ezért nem is mondtam meg soha, hogy hát büdi van!


Én, szolidan megkérdeztem tőle, hogy büdös-e nekem a szám. És a válasz a nem volt minden esetben. Pedig ha az lett volna akkor picit megnyugodott volna a lelkem.

Szóval szerintem te is így kerülgesd a dolgot. Ki tudja, lehet ő is érzi rajtad, de neki esze ágába sincs szólni miatta..

Ha meg tényleg már nagyon kellemetlen/kényelmetlen a dolog számodra akkor bírd rá a rágózásra. Nem szégyen az. És még a diétájában is segít!:D

2011. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz és őt is vidd magaddal,hátha egy lyukas fog a hibás.

A fogmosás meg ilyen szempontból hiábavaló,mert a nyelven lévő lepedék a büdös.DM-ben vegyél neki nyelvkaparót,szájöblítőt.

Ha húzodozik,akkor mond meg neki,ne sz@rozz!Egy napra besértődik,de a továbbiakban legalább nem kell szagolni.

Ja,ha koplaló anorex,akkor is lehet büdös,ha meg bulémiás,akkor részvétem.

2011. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj neki! Vagy a gyomrával van valami, vagy a fogaival. Az is lehet, hogy cukorbetegséget jelez a szájszag! Kellemetlen erről beszélni, de mindenképp meg kell mondanod neki, hogy valami nem stimmel.
2011. jan. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fülünyúl ***** válasza:
75%

Te: - Te fingottál?

Lány: - Nem.

Te: - Már megint?

2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg se fordult a fejedben, hogy nem csak te élvezel a szájába?:D
2011. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!