Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam egy srác tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam egy srác tudtára hogy nem lenne ellenemre ha első randin megcsókolna?

Figyelt kérdés
Megkérdezte, hogy első randin mi férne bele nekem. Mondtam, hogy puszi, csók nem igazán. De félek h ezzel el ijesztettem. Nagyon tetszik közben.
2011. jan. 5. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így tudasd vele,ahogy velünk is megtetted,azt kész. Lehet telón vagy smsen is.
2011. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, lehet msnen is
2011. jan. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Nekem az első barátomnál hetek után volt csók, addig csak szájra puszi volt és tökre megértette.Utána sok olyan fiúval jöttem össze h. amikor összejöttünk akkor volt csók.Ha találkoztok és olyan a helyzet akkor nyugodtan csókold meg te és ha rákordez akkor mond nyugodtan, h. azóta megváltozott ez az érzés.Amúgy ha ezért megijed,akkor nem is érdemes vele foglalkozni,mert akkor neki csak a testiség számít.Bár a fiúk szeretnek megküzdeni egy lányért.
2011. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy valamire való férfi nem kér engedélyt a csókra, egyszerűen csak megteszi. Ezt kell, hogy lássa már randin, hogy benne lennél. Már a pillantásból.

26F

2011. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!