Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit válasszam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal de naon romlik köztünk a vizsony mer unom h nem hallgat meg, nem jön el nálunk(mivel még a szülemnél élek) szóv... mindig én járok le hozzájuk és ezt már naon unom főleg h csak ígérget. A volt barátnője is nemsoká szabdul a börtönből...és a páromra hajt


viszont új srácokkal ismerkedem a neten és megteccett 2 fiú is ám nem tudom h kit vlasszak...

félek ismerkedni és a csalódásoktól is


Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!


2011. jan. 5. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent ez a "nem jön el nálunk"? Valami új szleng?


Azt válaszd, amelyik tetszik.

2011. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted?-.-
2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtanulni írni.
2011. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel a szüleimnél lakom ő meg a város másik végén csak én megyek el hozá de ő nem jön el hozzám :( ezt jelenti


de nem tok szakítani mer akkor zaklat

mit tegyek és hogyan?

2011. jan. 5. 19:13
 5/5 Kriszti83 ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni.
2011. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!