Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi/párkapcsolati dilemma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi/párkapcsolati dilemma, döntésképtelenség, bizonytalanság. Mit kéne tennem, vagy ti mit tennétek a helyemben? Nagyon hosszú!

Figyelt kérdés

Előre szólok elég hosszú lesz, szóval aki nem akar szerelmi ömlengést és bizonytalanságot olvasgatni azt itt hagyja abba. Ez elég FONTOS lenne számomra.


Szóval adva van egy 24 éves fiú (én) aki megismerkedett egy 18 éves lánnyal az interneten (egész pontosan itt, ezen az oldalon). A lánnyal az én részemről azonnal megvolt a szimpátia és elég sokat is beszélgettünk (viszonylag tabuk nélkül) körülbelül 2 hónapon keresztül amíg végre odaértünk, hogy rendben akkor találkozzunk.


Azért ilyen későn, mert viszonylag nagy köztünk a távolság (én Egri vagyok, pedig Budapesti). Szóval felrobogtam hozzá busszal, hogy találkozzunk és végre lássuk mennyire lájkolnánk egymást élőben is.


A randi elég katasztrofálisan sült el (az én + egy harmadik személy közreműködése miatt, akire hamarosan kitérek). Elég annyit tudni, hogy úgy viselkedtem mint egy infantilis idióta aki nem bír magával és nem ért a szép szóból. Igaz végig ideges voltam és olyankor ok és mindenféle alap nélkül rávilágítok a másik testi hibáira (ami ugye jó nagy bunkóság az első randin). Őszintén szóval kitértem arra, hogy hurkaujjai vannak (ami egyáltalán nem igaz), érdekesen mosolyog és, hogy a vádlija vastagabb mint az én combom, pedig én sem vagyok egy hurkapálcika.


Így tehát nem a legjobb benyomást tettem, de a lány ennek ellenére nem sértődött meg rám (egyrészt mert nem olyan), pedig meg lett volna rá minden alapja (igazából lehet megsértődött kicsit, de ezt nem mutatta ki). Azt tudni kell, hogy a randi előtt csúnyán bekavart az a bizonyos 3. személy, mivel a lány háta mögött megmutatta nekem, hogy ők ketten miről beszélnek, és rávilágított olyan dolgokra, hogy a lány hogyan beszél rólam (pl, engem szerencsétlen jelzővel illetett míg őt szivinek)


Természetesen ez csak egy próbálkozás volt, hogy mi ketten ne tudjunk találkozni és így számára szabad legyen a pálya, mivel jóval könnyebb dolga van ugyebár. Azt is tudni érdemes, hogy ez a fiú nagyon manipulatív és lényegében akkor is hazudik amikor kérdez + amíg barátként mutatkozik az is csak arra megy ki, hogy hátba szúrhasson a saját céljai elérése érdekében.


A lány ma fog találkozni azzal a fiúval aki még nagyobb szerencsétlenségemre Budapesti így jóval könnyebb dolga van. A lány nem tud dönteni közülünk (egyenlőre) és azt mondja, ma estére már tisztábban fog látni. Én tudom magamról, hogy nem vagyok egy főnyeremény, sőt... Érettségim van összesen, nem dolgozom és jogsim sincs, és így logikusan nincs tömve a pénztárcám pénzel sem.


Így a vége felé közeledve az lenne a kérdésem, hogy ti mit tennétek a helyemben? Harcolnátok a lányért (mivel nagyon, vonzódom hozzá és nagyon megszerettem, de még nem vagyok szerelmes ugye), de így nagyobb csalódás lesz, ha alulmaradtok.

Vagy azt mondanátok, hagyom a francba mert nem ér ennyit az egész.


A rideg tények eléggé ellenem vannak, amik a következők.


ÉN: Nem dolgozom (és suliba sem járok, persze akarnék)m nincs se kocsim se jogsim így egy 150+ kb-es távkapcsolatot normálisan fenntartani nem lehet. Egyenlőre még nincs saját lakásom (ami amúgy sem lényeges mert a lány szereti Budapestet, nem csoda...) Legnagyobb iskolám az érettségi.


A másik srác: főiskolát végzett és egész jó állása van (gondolom), van jogsia + kocsija is ugye, van saját lakása, Budapesti és jóval nagyobb önbizalma van mint nekem, egyszóval életrevalóbb. A hibáit most nem akarom sorolni mert nincs közöm hozzá.


A lány Budapesten tanul, és nem tud dönteni közülünk amíg nem találkozott a másik fiúval, persze a döntését már előre sejtem a mérhetetlen pesszimizmusomból adódóan... De úgy tűnik a lány nem szeretné, hogy feladjam mert mint mondtam úgy viselkedtem, hogy bárki már lány azt mondta volna: Viszlát, egy pofon kíséretében. Szerintem érez valamit irántam, de ő maga sem tudja hogy mi :O


Te jó ég, visszaolvasva ez kész fogalmazás, de most már mindegy. Mit kellene tennem, ti mit tennétek?

Én 24 vagyok és 9 centivel alacsonyabb a lánynál, a másik srác 23 és ő is alacsonyabb de csak 2-3 centivel nála (persze amúgy sem ez a lényeg). A lányt nem érdekli a pénz (ő ezt mondja) tehát elméletileg még van esélyem (ha nem is sok)


Szóval mit kellene tennem hagyjam vagy küzdjek? Kérlek indokoljátok meg a válaszotok.


Köszönöm


2011. nov. 7. 01:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy alapból nem vagyok ilyen bunkó és tapló csak, ha ideges és feszült vagyok. Ez egyfajta önvédelmi mechanizmus amit eddig még nem tudtam kiküszöbölni. A randi végére amikorra már felengedtem nagyon is jó éreztük magunkat (gondolom ő is) és sokkal jobban tudtunk beszélgetni. Én ebből egy komoly kapcsolatot szeretnék kihozni, igaz nem tudom erre mennyi az esély ezek után.
2011. nov. 7. 01:48
 2/17 anonim ***** válasza:
ha köztem, és egy másik pasi között kéne 1 lány válasszon, és sokat kéne gondolkozzon, hagynám a fenébe! ha hezitál az már nem jó, vagy téged, vagy őt! ez milyen, hogy találkozik vele is, de addig hiteti veled, hogyha nem tetszik, akkor összejön veled, de ha tetszik neki, akkor hagy a francba téged? én a helyedbe hagynám a fenébe, kapsz nála jobb csajt!
2011. nov. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért hezitál mert nem érzi tisztességesnek, hogy a másik srácnak nem adjon esélyt, ő már csak ilyen különben velem sem akarna összejönni. Ki akarna egy ilyen fiút mint én?
2011. nov. 7. 01:52
 4/17 anonim ***** válasza:

"Igaz végig ideges voltam és olyankor ok és mindenféle alap nélkül rávilágítok a másik testi hibáira" Ilyennel se találkoztam még:D De tényleg kellemetlen lehetett.


Figyelj, én is hagynám a francba. Még ha nem is lenne 3. személy és dúlna köztetek a love, akkor se lenne érdemes belemenni. Egy távkapcsolat felőrli az ember idegeit. Te se bírtad volna. Mellesleg meg nem boltba vagytok, hogy "melyiket válasszam"? Legyen büszkeséged és mondd meg te a csajnak, hogy részedről ennyi volt. Eger is tele van csajokkal, találsz majd magadnak:) Mellesleg, ha innen ismerted meg..., nem zavar, hogy elolvassa majd a kérdésedet?:D 22F

2011. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod, akkor várj ki, de ne éld magad bele.

A legjobb lenne mást keresned.

2011. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
őszintén, én nem tudom, én is fiú vagyok:) és a helyzetünk is hasonló, csak én fiatalabb vagyok, na meg van barátnőm. De ez a hezitálós dolog sehogy sem jó, ha nem téged választ, még egyet ront az önbizalmadon. Próbálj meg munkát keresni, az is lehet, hogy pont ott kapod meg álmaid nőjét:)
2011. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Mellesleg, ha innen ismerted meg..., nem zavar, hogy elolvassa majd a kérdésedet?:D 22F"


Nem, mert ő is kíváncsi a válaszokra, és engem amúgy sem érdekel, neki tetszik-e vagy nem. Ez most az én döntésem kell, hogy legyen nem az övé.

2011. nov. 7. 01:58
 8/17 anonim ***** válasza:
de most akkor ő kell válasszon közted és a harmadik fél között vagy mi? kezdtem összezavarodni:O
2011. nov. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, ő nem tud egyenlőre választani én a harmadik fél között amíg nem találkozik vele is. Nem is az, hogy választani nem tud hanem nem tudja hová tenni az érzéseit.
2011. nov. 7. 02:03
 10/17 anonim ***** válasza:
akárhogy is lesz, sok sikert!:)
2011. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!