Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem adom lejjebb az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem adom lejjebb az igényeimet, akkor nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon magasak az igényeim. Több lánnyal is lett volna lehetőségem összejönni, de nem "ütötték meg a mércét". Viszont én eléggé átlagos vagyok, így a nekem tetsző lányoknak nem kellek. Van valami esélyem, hogy találok egy olyan lányt, aki tetszik, és aki hajlandó lenne összejönni velem?

Amúgy megpróbáltam lejjebb adni az igényeimből, de sajnos nem ment a dolog.

21/F


2011. jan. 5. 19:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy nem "csak". Én is nézek sorozatokat néha, nincs ezzel semmi baj. Nem tudom, hogy miért nem tudom elfogadni... nem megy, bármennyire próbálom.
2011. jan. 5. 21:03
 12/17 anonim ***** válasza:

hehe, jól megszívtad, átlagossá TETTED magad... francnak vasalod a hajad stb stb stb... ettől tényleg átlagos leszel.

én nem követem a trendeket, és mégis, van barátnőm :) és valsz neked nem tetszene, de nekem igen :)

amugy meg ne add lejjebb az igényeid ha nem akarod, majd ha már nagyon nem birod nő nélkül ugyis lejjebb adod... és rájössz hogy ha összejössz egy elsőre kevésbé szép lánnyal (nem rondával!) utána ugy is ő lesz a legszebb :)

2011. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

bocsi, kicsit félreolvastam és félre értelmeztem a dolgokat :)

Ne legyél elkeseredve, mert egy átlagos jófej srác(te) találkozni fogsz egy átlagos jófej lánnyal, aztán meg van oldva a probléma.

2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy úgy. Azt hittem a kérdésed alapján, hogy te csak a szuperintelligens, tökéletes testű 'nehézbombázókkal' állsz szóba. Én sok olyan lányt ismerek, aki megfelel a leírásodnak. Most vagy te nem keresel jó helyen, vagy ennyi mégsem elég neked, vagy átlagon aluli vagy.
2011. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem keresem őket sehol. Azok a lányok, akik összejöttek volna velem, kerestek meg engem, nem fordítva.
2011. jan. 5. 21:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit vársz? A sült galamb nem fog a szádba repülni. Elég gáz a hozzáállásod, már bocs!
2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaja, az a sültgalamb max a szádba kulázik, de be nem repül.
2011. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!