Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csak boldog akarok lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak boldog akarok lenni. De miért nem sikerül nekem semmi? (picit hosszú ha van kedved olvasd el)

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok és már nagyon kivagyok idegileg:(.Én sose voltam népszerű semmiben se.nincsenek barátaim se, és persze barátnőm sincs.Bár volt egy akit szinte imádtam de ő soha se szeretett és most van neki másik és fáj mert én még mindig érzek iránta nem is keveset.próbálkoztam más lányokkal de csak neten mert nem megyek sehova se mert ugye nincs kivel.és szinte senkinek se tetszek sehol se csak olyanoknak akik abszolút nem jönnek be.egyszerűen már nem bírom ezt az egészet egyedül azt érezve h én semmit se érek.tudom ez önsajnálat de akkor is ez a világ legsz*rabb érzése nekem.mikor lesz ennek vége?
2011. jan. 5. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el haver, fiatal vagy még.Nem szabad rágörcsölni, hogy most egyedül vagy..kösd le magad valamivel, tanulás, akármi, és ne ezen rágódj, hidd el, idővel változni fog, változtass magadon, a külsődön esetleg, és menni fog, csak tarts ki és ne add fel ;)
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesz vége, ha kezdesz magaddal valamit, és nem sajnáltatod magad!!! És amíg te nem szereted magad, addig más se fog!
2011. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
próbáltam lekötni magam mindenfélével de nem egyszerűen nem megy.nincs kedvem semmihez se.még jó idő volt bicikliztem de most nem tudok.csak itthon ülök és nézek ki a fejemből és persze ő rá gondolok.
2011. jan. 5. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Minéál jobban beletemeted magad annál jobban begolyózol, de ezt gondolom már észrevetted. Kezdetnek az is jó lenne ha elkezdenél vmit sportolni. Az lefáraszt, lefoglal, és még jobban is nézel ki idővel, vagy rossz ötlet? Ja, és ott is lehet ismerkedni! Nem kifejezetten nőkkel.. Haverokat szerezni, akik felkarolnak..érted.
2011. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aki volt már így az hogy tette túl magát ezen az egészen?valami tanács amit megpróbálhatnék.
2011. jan. 5. 22:44
 6/11 A kérdező kommentje:
sport az jó lenne mert régen kosaraztam és jól ment csak nem tudom hogy hova lehetne itt elmenni kosarazni.
2011. jan. 5. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért keseredsz el apafej??


Nézz szét, a legjobb gidák vén kecskékkel járnak, nem?

Majd eljön a Te idöd is. Amikor 30 leszel, majd bepótolod a kimaradt éveket a zsenge fehérmáju 20-as csajokból!

2011. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én nem akarok addig várni azért azt remélem megérted.mert én olyan kevés szeretet kaptam(családon kívül) hogy már nagyon nehéz így lenni h senki nem ölel puszil simogat meg ilyenek.
2011. jan. 5. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretet hiányban szenvedek és keveset kapok, de meg kell tanulni nélkülözni az életben.


Koncentrálj magadra,a karrieredre. Fiatal vagy, tökéletes lehetöséged van, hogy akár vállalkozz valami és szétdolgozd magad, hogy majd a jövöben a családodnak meg adj mindent.

2011. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de én nem akarok nélkülözni abból már elegem van.

a munkában meg nem lehet valami nagy karriert összehozni melósként.

2011. jan. 5. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!