Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
most egy lányért küzdök. meghalt az egyik kutyája. tényleg sajnálom őket, de most az foglalkoztat, hogy mit hozhatnék ki ebből? hogy vígasztaljam, hogy utána belémszeressen? persze nem csak ennyitől, de ez is rásegíthet
2011. jan. 6. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

a gyász nem feltétlenül segíti elő a szerelemre lobbanást...


magamból kiindulva, mikor életem kutyája, a nagy szerelmem elment, annyira kiborultam, hogy sikerült az akkori barátomtól is elhidegülnöm. nem éreztem mást, csak az űrt, amit ő - a kutya - hagyott maga után, és egyszerűen nem tudott hiányozni a fiú sem, pedig akkor már 2,5 éve jártunk, és nagyon jól megvoltunk...

kellett egy jó fél év, mire talpra álltam, de az érzelmi felépüléshez még több is.


mondjuk a miénk kivételes eset volt, nagyon különleges viszonyunk volt a kutyámmal, nagyszerű társ volt, sokan szerették, és sokan velem siratták...

2011. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet máshogy kijönni jól, mintha mellette vagy, eltereled a figyelmét, másról kezdesz el beszélni, ha felhozza a témát, vagy mindig csak a pozitív dolgokra vezeted rá.

Mást nem tehetsz, legyél mellette és kész. Egy kutya elvesztése valószínű nem fogja összetörni a kis lelkét, majd kiheveri. A lényeg, hogy akkor is te legyél ott, amikor már tud nevetni az egészen.

2011. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!