Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le az üldözési mániám? Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon friss kapcsolatom, ami látszólag teljesen idilli és tökéletes. Épp ez a bajom, egyszerűen nem tudom elhinni, megszokni. Az összes eddigi pasim hazudott nekem, mint a vízfolyás, ki erről, ki arról. Nem csak megcsalás volt, volt aki nem csalt meg ugyan, de minden másról hazudott. Egyszóval túlérzékeny már a vészjelzőm...

Az új párom látszólag nagyon szeret, sokat vagyunk együtt, majdnem minden nap látni akar, ha épp nem vagyunk együtt, ír, hív, ha együtt vagyunk, bújik, szeretget, beszél, imád, bújik, szeret, beszél, imád...szinte sosem volt még olyan, h ne vette volna fel a telefont, ha hívom.

De ma nem találkoztunk. Délután hívott, hogy találkozott a barátaival és velük van, lehet, hogy inni fognak. Mondtam, hogy persze, csak nyugodtan, a barátok is fontosak és én nem akarom tőlük elszakítani.

Az elmúlt 1 órában 3x próbáltam hívni, majd nagynehezen kaptam egy rövid sms-t: részeg vagyok. Azóta se kép, se hang... A bajom nem is ez, nem zavar, ha iszik, nem zavar, ha a barátaival van, nem zavar, ha egy nap nem találkozunk...csak egyből elkezdenek a fejembe kúszni a képek... mi van ha azért nem vette fel, mert egy másik lánnyal van? Mi van, ha azért írt csak egy rövid sms-t, mert nem akar "lebukni" a másik lány előtt? A legésszerűbb magyarázat, h egyszerűen nem akar velem részegen beszélni és amúgyse érteném...de mégsem tudom kiverni ezeket az aggodalmakat a fejemből...és nem csak most vannak ilyen gondolataim, hanem állandóan. Hogy mi van ha ő is hazudik, csak jobban, mint a többiek? Mi van ha nem is ismerem? Mi van ha semmi nem igaz a kapcsolatból vagy abból, amit hiszek róla?


2011. szept. 9. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

1. Leszarod hol és kivel van amíg megad neked mindent

2. Átértékeled a számodra ideális pasi képét mert úgy tűnik, hogy az ilyen gáz alakokra indulsz be.


Tök komolyan: milyen a viszonyod az apáddal?

2011. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őszintén? nem tudom ennek van e jelentősége ebben a kérdésben, de igazán apa-apám nem volt sosem. apám születésemtől kezdve istennőként kezel, kiszolgál, imád, falaz nekem anya előtt, takarít utánam, elvégzi helyettem a dolgaimat, megfőzi a kedvenc kajám, stb. sosem szidott meg semmiért, sosem szólt rám semmiért, sosem nevelt...
2011. szept. 9. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tök mind1. Ennek köze nincs ahhoz a bizalmatlansághoz amit érzel. Nem kombinálj.

Találgatni ennyi infó alapján felesleges.

2011. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudat alatt ezért vonzódsz az általad vázolt pasikhoz, mert egy rendes apa mellett nem láttál link hozzáállást, piálást ezért aztán nincs benned hogy ilyet aztán sohasem akarsz...

Nem vagyok agyzsugorító, csak gondolkodtam azon amit írtál.

2011. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, egyáltalán nem vágyom rájuk, félreérted...épp ellenkezőleg...annyira elegem van már belőlük, hogy üldözési mániám van és rettegek tőle, hogy a mostani is ilyen, pedig semmi jele, a legkisebb apróságról is kombinálni kezdek...
2011. szept. 9. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor add meg neki azt a bizalmat, amit fordított esetben Te is elvárnál.

Ha pedig mégis visszaél vele jobb ha minél előbb kiderül, ugye?

Még azt tudnám tanácsolni, hogy foglald le magad, hogy ne legyen időd ezen agyalni. Jön baj magától is, minek kell még neked is generálni?

2011. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!