Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak, akik hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, akik hosszú kapcsolatban élnek, egy idő után miért nem mutatják ki a nőnek, hogy mennyire fontos nekik stb?

Figyelt kérdés
Miért nem mutatják ki az érzéseiket? Miért nem udvarolnak?
2011. jan. 6. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert természetesnek veszik, hogy mellettük van.
2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mi nők igényeljük a szeretetet ugyanúgy,mert a párunk véleménye a legfontosabb! Ezt is tudják szerintem jól a férfiak..
2011. jan. 6. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi időre gondolsz? Mi 3 éve vagyunk együtt, de a barátom (21) ugyanúgy a tenyerén hordoz, és ugyanúgy nap mint nap levesz a lábamról, minden percben érezteti velem, hogy mennyire szeret... Szerintem ez nagyban függ az illető személyiségétől... 20L
2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont.

A párom olyan szinten oda volt értem az első hónapokban, hogy elmondani nem tudom. Lassan egy éve vagyunk együtt, de ennek már az árnyékát is alig látom. Viszont elvárja, hogy én ugyanolyan legyek vele, mint az elején. érdekes nem mondom.

2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állapodjunk meg annyiban, hogy tényleg nem minden fiú/férfi válik ilyenné, viszont elég sok.
2011. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég kár. Én 2 éve vagyok együtt az enyémmel,régen minden barátnőm irigyelt hogy mennyire szeret a párom.. Most meg..ha épp olyan kedve van.
2011. jan. 6. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet ennek. Egyrészt, ahogy már írtam is, a fiú személyiségétől függ. Nyilván az elején minden fiú "be akar vágódni", meg akar hódítani, majd pedig meg akar tartani, így persze teper. De szerintem ha szerelmes marad, akkor ugyanúgy figyel a párjára. De most eszembe jutott még egy dolog.

Mi például nem élünk még együtt, ha minden igaz, ősszel költözünk majd össze. Lehet, hogy akkor már a barátom sem fog minden hónapban rózsával hazaállítani, meg apró meglepetésekkel várni, biztos, hogy már nem lesz olyan varázslatos, mint most, mivel 3 év után is heti 2-3szor tudunk találkozni... Így minden nap felhív, és 1 órán át beszélünk, mesélünk a másiknak, hogy mi volt velünk, és elmondjuk 100szer, hogy mennyire várjuk a következő találkozást... Nyilván ha együtt élünk, akkor ez már nem lesz így. Most még minden együtt töltött éjszaka egy csoda, míg ha minden nap egymás mellett alszunk el, akkor már egy idő után nem lesz olyan nagy szám. Ettől függetlenül nagyon várom, csak most elgondolkoztam, hogy lehet, hogy akkor már nálunk is kicsit változik a helyzet. Mindenesetre szerintem ilyen 1-2 év alatt még nem kéne oda jutni, hogy a pasinak már csak "ott van mellette a nő", maximum így, ha korán összeköltöztetek, és valóban megszokhatta, hogy mellette vagy. :/ Vagy lehet, hogy csak az én barátom ilyen hősszerelmes? :D

2011. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Nem azt mondtam, hogy minden pasi ilyen lesz. Mi két éve vagyunk együtt a párommal és jobban kimutatja, hogy szeret, mint valaha. Naponta rengetegszer elmondja, bizonyítja, ha elmegy dolgozni, óránként telefonál, állandóan bókol, szeretget, mindent megtesz értem.

Viszont nagyon sok ennél régebb óta (5-10 éve) tartó kapcsolatot látok, ahol már tényleg elmaradnak ezek a kedveskedések.

Nagyon reménykedek benne, hogy mi nem fogunk ilyen irányba változni.

2011. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fülünyúl ***** válasza:

Mert természetesnek veszik, hogy érezzük szeretnek minket, és nem kell 10 percenként mondogatni. A gond igazából ott kezdődik, amikor a meghitt összebújások, együttlétek, beszélgetések is elfogynak.

Egy férfitól ne akarjátok percenként hallani hogy szeretlek, mert ez idegesíti őket. Ennyi erővel ti is mondjátok percenként neki.

Sok nő hajlamos abba a hibába esni, hogy azt hisz már nem szereti a férfi, csak mert nem mondja állandóan, nem gügyög stb. Pedig a férfin látszik, hogy stabil és szerelmes-e a kapcsolatban, szeret-e még, csak az önző nyafizó nők nem veszik ezt észre. A másik meg, hogy sokan elvárják, hogy a férfi évek után is szórakoztassa, udvaroljon, kényeztesse, stb. miközben ők maguk meg semmi ilyesmit nem adnak a férfinak, csak elvárják, hiszti és nyafogás van. Kicsit nézzen mindenki önmagába is mielőtt túlzottan elszállna.

Azt sem érdemes elfelejteni, hogy az ember ott "kényelmesedik" bele úgymond a kapcsolatba, ahol szeretet és biztonság van. És ezt olyan nyilvánvalónak gondolja és éli meg, hogy nem érzi szükségét percenként kifejezni vagy kimutatni ezt, de attól még az érzések ott vannak.

Felrázni lehet bármelyik kapcsolatot, de mindkét félnek (!!) kell energiát belefektetni ebbe.


Úgy érzed, hogy nem vagy fontos neki?

Nos ez azonnal kiderül, mihelyst elutazol valahova 1-2 hétre, ne adj isten kórházba kerülsz, vagy bármilyen veszélybe, vagy bármi olyan történik ami miatt megijed. Ha veled van és szeret, akkor fontos vagy neki. Akkor is fontos vagy neki, ha arra a kérdésedre igennel felel, hogy híztál-e. Mert ő nem a kilóidat szereti hanem téged. A férfiak nem felszínesen szeretnek, nagyon is mély érzelmekkel képesek szeretni (amelyik képes szeretni).


Szóval mielőtt nagyon beparázol, a legegyszerűbb, ha odaülsz mellé és megkérdezed, hogy mennyire vagy fontos számára, mert olyan érzés merült fel benned, hogy esetleg már nem... Ezután hallgasd meg válaszát. Fontos, hogy olyankor zaklasd a témával, amikor nem épp valami mást csinál, másra koncentrál. Tudod, férfiak egyszerre csak egy dologra, de arra teljesen. :)


29/L

2011. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van utolsó.
2011. jan. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!