Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem tudnak az első barátnőjük mellett maradni hosszú távon?

Figyelt kérdés

Mindig ezt hallom valamilyen formában, ismerősöktől tv-ből stb, és már kezdek beleőrülni a gondolatba. :(

1 év 3 hónapja vagyunk együtt.

Én lassan 20 éves vagyok ő 23. Én vagyok a legelső barátnője, előttem nem is feküdt le senkivel.

A baj az hogy neki én első vagyok, nekem viszont már sok volt a pasizásból az elmúlt években. Szóval én már kész lennék megállapodni mellette, nem vágyom több pasizásra se bulikra, amúgy is inkább itthon ülős tipus vagyok. Vágynék a közös életre. De egyre jobban rájövök hogy ez Vele soha nem valósulhat meg. Mert neki csak "gyakorolni" vagyok jó, és hamarosan továbblép hogy kiélje magát...ezt mondja mindenki.

Néha rámjön a sírás ha erre gondolok, hogy feleslegesen építgettem ezt a kapcsolatot ilyen szépre, mert Ő még tovább akar lépni és csajozni, és én itt maradok egyedül.

Ne is mondjátok hogy miért nem kérdezem meg Őt..amikor kérdezgettem erről, próbálta tagadni, de mégis benne volt a válaszban ez amitől félek.

Most ebbe hogy törődjek bele? Minnél több ideje vagyunk együtt egyre kétségbeesettebb vagyok, egyre közelebbinek érzem azt a napot amikor lelép valaki mással, és én nem tehetek semmit! Hiába adok meg neki mindent, akkor is rajta van a nyomás a haverjai által, hogy milyen férfi az aki az elsőt mondjuk feleségül veszi. Meg mindig mondják neki hogy szedjen végre össze valakit a hátam mögött.

:(


2011. jún. 29. 16:50
 1/6 Scream85 ***** válasza:
100%
Nálunk is épp ez a szitu. 25/F vagyok, ő az első barátnőm (L/20). Két éve vagyunk együtt. Ő is úgy van mint te, hogy szeretne már megállapodni. Csak nálunk annyi a különbség hogy én nem csak "gyakorolni" akarok vele ahogy fogalmaztál, hanem én is komolyan gondolom, annak ellenére, hogy ő az első barátnőm. Nem akarom kiélni magam meg ilyenek, nekem ő kell,senki más! :)
2011. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

ez f*sság... Minden ember más, ha végre lenne bnőm, (aj most bepróbálkozok egynél megint, hátha...) azt el is venném feleségül ha nem veszünk össze, kiélés hülyeség, nagybátyám 19 évesen jött össze első bnőjével, és összeházasodtak pl...

f17

2011. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csajok ilyen kérdésekre szokták írni, hogy ne általánosítsatok.

Ha pedig eleve úgy állsz hozzá, hogy úgyis továbblép, akkor tényleg nem sok értelme van folytatni a dolgokat.

Azt pedig, hogy te meg akarsz állapodni, közös életet akarsz, ne nagyon hangoztasd, mert az még egy tapasztaltabb embert is elriasztana.

Ha pedig itt tartunk, semmi garancia nincs arra, hogy esetleg te akarsz mással lenni valamilyen okból.

Gondolom érett, okos nőnek hiszed magad, de gondolkodás nélkül benyeled a sok baromságot, amivel az ismerőseid és a TV etet.

2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, nyugodtan legyen meg az első barátom, legalább "megtanulok" csókolni, flörtölni stb. De ha úgy állok hozzá, hogy "csak az első barátom, arra kell h tapasztalatot szerezzek?" Kicsit fura lenne.
2011. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit fura lenne, mert akkor ennyi erővel bárki jó lenne tapasztalat szerzésre.
2011. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egyik barátnőm szülei 16 évesen jöttek össze, most 42 évesek, azóta együtt vannak, pedig az elsők voltak egymásnak. ÉS szerintem elég bunkók a haverjai, hogy ilyet mondanak, és ha nem örülnek annak, hogy boldog a párod. Szeretitek egymást, boldogok vagytok, miért lépne le ? Ne görcsölj ezen.
2012. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!