Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 és 40 év közötti sziporkázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és 40 év közötti sziporkázóan szellemes és jó lelkű, MINŐSÉGI férfival HOL tudnék megismerkedni?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, van egy gyerekem, elég jól nézek ki és jó az egzisztenciám. van eszem, használom is, de már lassan kezdem elveszíteni a reményt...
2011. jan. 6. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ismerek egyet, de ő már feleségül vett engem. :D Többről meg egyelőre nem tudok.

31/N

2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minőségi férfi...ez tényleg besz@rás... Gépben mosható,elsőrangú húsból,finom bőrből és dús,göndör fénylő szőrből készült,kézzel varrva, garanciával,vagy mi?
2011. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az a bizonyos léc túl magassan van Nálad.

Az általad leírt két sorból, nem lehet megismerni valakit, de elképzelhető, hogy a hiba benned (is) van.

Pl. Lehet, hogy okos vagy, ez nem baj, sőt.... de ha okoskodó, mindent mindenkinél jobban tudó típus vagy, az már gáz.

Továbbá, mint írtam, valószínűleg túl nagy elvárásaid vannak. (legyen humoros, jószívű, okos, gazdag és jól nézzen ki)


Amit írtam, csak hipotézisek, lehet, hogy más vagy, de a leírtak alapján nekem ez jön le.


42F

2011. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem teljesen korrekt a kérdésed, abszolút megértem, hogy minőségi partnert szeretnél találni.
jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14es.

Eltelt a kérdés óta 13 év!

Csak megtalálta.... vagy nem.

febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

15-ös.

Valóban. :) Nem baj, egy kis biztatás sosem árt. :)

febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!