Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt már a köztünk levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt már a köztünk levő vonzalom?

Figyelt kérdés

Történt az nyáron, hogy az egyik lány osztálytársamnak megtetszettem. Nagyon szép lány volt, én viszont nem hittem el, hogy egyáltalán "igaz", lehet ez. Mert eléggé félénk és visszahúzódó srác vagyok, egyszerűen nem szeretek "beszélni". Msn-en beszéltem még egyszer a lánnyal, de nem volt semmi, csak egy sima beszélgetés.


Suli elkezdtével sem nyomultam rá, viszont egyre "jobban", fáj, hogy nem tettem semmit. Mert akkor, egyszerűen nem hittem el, hogy egy ilyen szép lánynak tetszettem.


Annyit kell tudni, hogy van egy barátnője, elég sokszor odajött hozzám szünetben beszélgetni (mostmár nem, de év szeptember körül igen), viszont én nem nyomultam "rá".


Most azt gondolja, az első lány, hogy "nyuszi" vagyok?

Vonzódik még hozzám? Van remény?

Megbántottam? A két lány egész más, az első lány, nagyon rendes, és tényleg komolyan beszélt akkor velem. Csak a suliban annyian hangoztatták, hogy "csúnya" vagyok, talán azért mert nem a legmegfelelőbb emberek véleményére adtam.


16F


2011. jan. 6. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közeledj hozzá! Ha nem próbálod meg, sose derül ki
2011. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszettél neki oda kellett volna menned, akármennyire is vagy félénk, de sztem még próbálkozhatsz, beszélgess vele lehet h még mindig tetszel neki.
2011. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bummshakalaka ***** válasza:
Dumálgass vele. Ha már nem tetszel neki "tetszettesd" meg magad vele újra. Nyomulj rá, de ne túlságosan!
2011. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyelőre valsz feladta, nem várhatod hogy a végtelenségig adja a jeleket, és várja hogy egyszer vagy összeszeded a bátorságod vagynem. ha azóta nem talált magának más kiszemeltet, akkor ha most megmutatod hogy érdekel téged, még lehet esélyed hogy észreveszi hogy észbekaptál
2011. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Még nincs pasija, viszont volt egy udvarlója, rögtön megmondta, hogy mit akar (msn-en szórakozott vele), és lekoptatta, a srácot, de még mindig nyomul rá és a barátnőjére.


Nekem egy lány mondta az osztályból, hogy ő nagyon "megbántatott" lenne, ha nem léptem volna akkor. Viszont nyáron, nagyon magam alatt voltam lelkileg, és nem is volt szinte semmi önbizalmam.

2011. jan. 6. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor itt az ideje, hogy összeszedd magad, és lépj:)
2011. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!