Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatásnak veszi ha hívogatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatásnak veszi ha hívogatom?

Figyelt kérdés
Párom dolgozik, és szeretném felhívni, de nem gáz az, ha minden nap 1x vagy 2x felhívom munka közbe? Meg néha küldök neki sms-ekek (max 3at) meg 2-3 emailt. Nem túl sok ez egy napra? Vagy lehet, hogy örül neki?
2009. júl. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor sztem csökkentsd le a hívogatások, sms-ek számait, mert a fiúk tényleg nem bírják, ha zaklatják őket. Ha fiú vagy, akkor lehet h jól esik neki, nem tudom :P.
2009. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor összegezzük: napi 3 sms, 2-3 e-mail, és még hívogatni is akarod? nem tudom, hogy te dolgoztál-e már valaha, de az ember elsősorban azért jár a munkahelyeére, hogy a munkájára koncentráljon. Napi 1 hiányzol sms vagya egy rövid telefon belefér, de ennyi üzenetbomba kissé túlzás. vegyél vissza, mert egyfelelől a munkaadójának is szemet szúrhat ez, másrészt a pasi is úgy érezheti, rátelepszel.
2009. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és nekem pont az a problémám hogy elvileg a lányok lógnak a pasin, de én ezt nem tapaszaltam...én nagyon örülnék ezeknek, de azért nem rendszeresítve persze. De azért naponta 1, vagy kétnaponta 1, hogy tudjam gondol rám. És amúgy én pont azt vettem észre, hogy a lányoknak nem lehet küldözgetni az sms-t mert egy idő után leszarják.
2009. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

A bajom az, hogy reggel 6kor megy el, és mire elintézi a napi teendőit, lesz kb este 8, fél9. Mondjuk meg is fizetés érte rendesen, de ez mind1.

Napi 2 vagy 3 email az mindig van, és 1 sms az tuti, többet akkor szóltam küldeni ha kölcsönkapom vkitől a mobilját.

Irodában dolgozik, folyamatosan telefonál (ügyfeleknek), meg a gépen dolgozik (tehát ha emailt írok neki, és arra válaszol, azt hiszik a többiek, hogy dolgozik!).

2009. júl. 3. 12:33
 5/8 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy butaságot írtam. Tehát még egyszer.

Meg is fizetik őt azért, hogy több mint 12 órát a melóhelyén legyen.

2009. júl. 3. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne mássz rá annyira h megfulladjon mert akkor csak menekülni fog tőled:D


ja és senki nem szereti szerintem ha rámásznak és szerintem eléggé undi dolog ..... nekem nem 1 volt pasim zaklatott és mászott rám ... mondjuk egyszer már nagyon be dühödtem és elküldtem a p*....


remélem téged nem fog elküldeni a p*...

2009. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kb 20-25 perce hívott ő. Mondtam neki, hogy majd hívom, azt mondta már alig várja.

Mindig azt mondja, h örül ha hívom vagy írok neki.

2009. júl. 3. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeretitek egymást nem gáz szerintem, de az elég ha egy 1 nap csak egyszer hívod feL
2009. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!