Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a csajom ha elhagyott de féltékeny? Féltékenyitéssel vagy hanyagolással esetleg nyomulással-utóbbit zaklatásnak veszi?

Figyelt kérdés

Aztmondta a csajom szabadságra van szüksége mert még fiatal és egyedül akar bulizni nem velem.. (18) De érdeklődik van e csajom haveroktól. (féltékeny) Ha lenne valakije nem lenne az nem? Elbíztam magam, nem bókoltam, már csak ugy voltam hogy oké megvan ennyi.. 16 Hónapnak TELEFONON vetett véget. Kérdem: Örökre vége, vagy 1 ideig? Erre ezt irta: "Nem látom értelmét 1ütt lenni, de talizhatunk néha ha gondolod." 1. hanyagoljam amig megbékél és keres, 2. tegyem féltékennyé (ez kétélű dolog) 3. keressem mindennap?

Egy nő véget tud vetni 16 hónapnak (megcsalásmentes kapcsolatnak) telefonon hip-hopp örökre? Minden smsre reagál, és nem küldött el örökre.. mit lépjek erre? Nekem csak Ő kell. Egy Nő irja meg: féltékeny lehet egy nő ha van uj fiuja a régire??


2009. aug. 2. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
én spec féltékeny szoktam még lenni egy kapcsolat vége után még egy ideig de utolag visszagondolva akkor nem mindig azért voltam féltékeny mert szerettem az illetőt, pusztán a megszokás miatt.. DE nagy valószinüséggel szeret még a csaj csak kis időre van szüksége, szerintem még mindenképp keresd de semmiképp se nyomulj, hivdd el talizni, igyatok meg vmit és beszélgessetek.. ekkor majd rájön h jóvolt veled és ő is elfog gondolkodni ;P
2009. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..ha hívom kinyomja, ha írok visszaír...lehetetlen eligazodni..azt tervezem írok neki ma, hogy 4 nap mulva pénteken talizhatunk e. Ha nemet mond, akkor tuti nem akar mert 4 nap alatt bármit át tudna szervezni (ha más programja lenne) szóval ha 4 nap mulva sem talizik akkor nemtudom mit tegyek...2 hete nemláttam és nagyon hiányzik..bár nemtudom ő is így van e ezzel...ha odamegyek letagadtatja magát lehetetlen megtalálni..
2009. aug. 3. 05:05
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintetek mennyi idő várakozás után törődjek bele?
2009. aug. 3. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
hívd talizni, ha nemet mondd felejtsd el
2009. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
visszafogadott. Mától minden más leyz;) köszi a segítséget!:)
2009. aug. 18. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!