Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon gazdag családból származik, én meg nagyon szegényből. Mit tegyek, hogy ne zavarjon ez?

Figyelt kérdés
A randikon mindig ő fizet, és ez kezd nagyon zavarni. Szeretném én is meghívni valamire, de sosincs elég pénzem rá :( Nem akarom, hogy azt higgye, csak a pénze miatt vagyok vele, mert nagyon szeretem, akkor is szeretném, ha nem lenne gazdag! Félek, hogy emiatt tönkre fog menni a kapcsolatunk és azt nem élném túl :(
2009. jan. 29. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
akkor vállalj el diákmunkát abból is bejön 1 kis pénz, hogy meg tudd hívni :)
2009. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, én is gondoltam már erre, de a tanulás mellett nem tudnám vállalni... 2 egyetemre járok be egyszerre :(
2009. jan. 29. 13:45
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
magadat nezed le, mar egyszer egy korabbi kerdesnel leirtam, hogy en is szegeny csakadbol szarmazom, de onallosodtam es egyetem mellett kemenyen dolgoozok, igy mindenre van penzem, amire akarok. Ha teged ez ennyire zavar, valtoztass rajta, ne sajnaltasd magad. Ha meg nem akarsz valtoztatni, akkor fogadd el ezt a helyzetet es mond el a baratodnak, hogy milyen a helyzeted, csak igy tudsz majd normalis kapcsolatban lenni vele es akkor le tudod gyozni ezt az erzest, hogy rosszul erzed magad a penz miatt. Biztos vagyok benne, hogy igy szeret teged, ha veled van.
2009. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
próbáljatok meg több olyan dolgot szervezni ami nem kerül pénzbe...pl sokkal többet sétáljatok ...ezen kívüöl mást nem nagyon tudok mondani...de azért engedd h meghívjon erre arra ...nálunk is inkább én vagyok a csóróbb mert én tanulok és zsebpénzem nincs de én középsuli mellett anyuéknak segítek be(ezért ugyan szintén nem kapok pénzt)...de én próbálok mindig adni vmit ha az házikolbász akkor házikolbász vagy bármi más ami ilyen egyszerű és nem érzem magam annyira kényelmetlenül
2009. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
nemtom, én nyáron felgyűjtöm a pénzt és félrerakom :) vagy igényelj diákhitelt
2009. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg nem stresszelni emiatt, a barátod nyilván nem várja el, hogy Te fizess. Ha mindenképpen "fizetni" szeretnél, azt javaslom, csinálj neki olyasmi(ke)t, amihez nem kell sok pénz. Főzhetsz, süthetsz neki valamit (persze csak ha megy), készíthetsz saját kezűleg valami dísztárgyat, ha ilyen kézműves vénád van. Ha végképp semmi nem jut eszedbe, még mindig megpróbálhatsz írni neki egy szép verset, amiben elmondod, hogy mennyire szereted...ez szebb ajándék, mint bármit, amit ő a pénzén vehet neked. :)
2009. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Tudja, hogy a Te anyagi háttered kevésbé olyan jó,mint az övé?Mert ha igen,és így is Veled van,nem hiszem,hogy a továbbiakban ez befolyásolná Őt ez abban,hogy szeressen.Ha tényleg szeret Ő Téged,akkor meg sem fordulna a fejében,hogy a pénze miatt vagy Vele szerintem!:)

Viszont azzal nemhiszem, hogy sokmindent tudnál csinálni,hogy ez Téged ne zavarjon,pláne,hogy két egyetemre jársz be!Esetleg valami hétvégi meló?

Még talán annyit fűznék hozzá,hogy beszélj vele erről,járjatok olyan helyekre,ahol a kóla teszem azt,nem 500 Ft,hanem csak 200,így talán a Te lelkiismereted is nyugodtam lenne,mert ennyit mindenki elvárhat a barátjától!:)

2009. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ebszéljétek meg hogy ne érezd magad kellemetlenül,ebből ő is tudja hogy nem a pénézre hajtasz,ha eddig esetleg felmerült volna benne...már nem hinném.Ha őt nem zavarja akkor minden ok.Tudja hogy keményem tanulsz és egyszer majd neked is sok pénzed lesz!Hisz ezért tanulsz!
2009. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
elöször is beszéld meg vele, h zavar és mivel irtad h tanulsz 2 egyetemen is tehát nincs időd pénzt keresni, ezért saját kezüleg készítet dolgokkal ajándékozd meg ezzel elensulyozhatod a pénzt(süti ilyen olyan dolgok), az adok-kapok balanszt, hidd el te is jobban fogod magad érezni, és ö is örülni fog h te csináltad neki
2009. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem forditva lenne nagy gond,ha te lenneél gazdag és ő szegény.Igy nem olyan gáz
2009. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!