Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire lenne baj, ha az illető nem lenne az a sztereotipikus férfi?

Figyelt kérdés

Belőlem például hiányzik a "vadászösztön", meg nincsenek más állatias ösztöneim (azaz: nem akarok lefektetni 5000 nőt, nem nézem tárgynak őket, nem vagyok olyan agresszív, nem szeretem a sört, a focinézést és a formaegyet, nem káromkodok össze-vissza...). Sokkal érzelmesebb, romantikusabb vagyok a többinél. És valahogy megértem a nőket. Inkább a férfiak zömével van gondom, sokat gúnyoltak érte (pl. b*zi) és apám még csak valahogy megérti (de ő is mondogat dolgokat), de mostohaapám nem egyszer nevezett lánynak meg homokosnak ezért. Mostmár nem zavar annyira, hogy nem anyámékkal élek, de sok sebet ejtett rajtam.

Viszont a fiúsabb lányok taszítanak valahogy, vagy nemtudom. Meg nem vonzódom szexuálisan a férfiakhoz.


20/f


u.i.: Fiúk/férfiak is elmondhatják a véleményüket, esetleg a tapasztalataikat, ha akarják.


2011. jan. 7. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, de a focit szeretem. Persze nekem sincs barátnőm.
2011. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, sőt :)
2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, bár ennyire nem vagyok ilyen, néha káromkodom, szeretek sörözni a haverokkal és lerészegedni.
2011. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy én is szeretem a focit, de inkább haverokkal csinálni, mint lesni a tévében. Meg káromkodni is szoktam nagy mérgembe, jó hosszan cifrázom, néha viccből idézem Mucsi Zolit, de én nem zárom le a mondataimat a b.meg szóval. Meg ha olyan a társaság, akkor előfordul velem, de alapból nem.

Természetesen a művészi hajlamaim is sokat játszanak közre.

2011. jan. 7. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem d*gsz meg 500 lányt, az totál normális, csak a bunkó pasik csinálják. A sör mega foci ízlés dolga, nem férfiasságé. Az agresszivitás se "férfias", egy férfi attól férfi, hogy van lelkiereje, önuralma, esze, ettől érzi magát egy nő biztonságban. Érzelmei meg mindenkinek vannak, a férfiaknak is. Csak nem hangoztatják.


Viszont ha sokan beszólogatnak, hogy b*zis, vagy, és még a saját apád is megjegyzéseket tesz rád, az azért elgondolkodtató szerintem.... Bár ehhez ismerni kéne azokat is, akik téged leb*ziznak.


Engem abban az esetben zavarna egy ilyen pasi, hogyha totál nyámnyila lenne, nem tudná, hogy mit akar, nekem kellene meghozni a döntéseket, stb... Legyen benne tartás.

2011. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Apám ilyeneket nem szólogat, de a férfiasság nevében mindent végig akar velem csináltatni, ami nem tetszik. Emiatt nem tudtam normális iskolába menni, mert már az elején nem tetszett a szakközép, de apám arra sarkalt, fejezzem be. Most a fősulival vagyok így, inkább szakmai oktatásra megyek el. Meg ő is mondta, hogy a férfiaknak a vérükben van a félrelépés, ne folytsam el. (bennem nincs :D )

Mostanság, hogy nem akarnak belőlem vérbeli férfit csinálni, már határozottabb vagyok.

2011. jan. 7. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs a férfiak vérében a félrelépés, ez baromság :-) Vagy akkor az én ismertségi körömben szinte minden pasi elcseszett kis nyámnyila b*zi, majd meg is mondom nekik :D:D Hogy lehettek ilyenek... :D:D Na viccen kívül, ez tök normális dolog :)
2011. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem meg hogy az ilyen pasiknak hogy nem lehet barátnőjük ...


Engem nem zavar ha nincs meg a "vadászösztön" vagy az agresszió. Inkább mondhatnám hogy kifejezetten imponáló.

2011. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyed?
2011. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából 18-án leszek 20, de már annyinak érzem magam. :)

A dátum alapján bak vagyok, de mintha sok vízöntő tulajdonságom is lenne. Pl. szeretem a szabadságot és újító gondolataim vannak, de személyek esetén nagyon ragaszkodó vagyok. De nem hiszek a horoszkópban túlzottan, nagyjából tudom, mire számíthatok bizonyos születési idejű embereknél.

2011. jan. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!