Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kínoz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kínoz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

majdnem két hónapig jártunk és szakított velem aznap este még volt egy buli és muszáj volt elmennem beszélni vele azt mondta h szeret de ez igy nem jó meg blabla szokásos duma h jobb lesz nélküle...és a bulin adott puszit meg megölelt meg táncolni akart én meg csak néztem furán és mondtam hogy nem akarok táncolni mert nemszeretek és utána mondta már konkrét elzavart hogy menjek a barátnőimhez oda se akartam de elküldött na én elrohantam onnan bőgve ki a buliról egy óra múlva visszamentem azt mondták keresett de többször nem jött oda egyszer beszéltem vele msn en (többször is de ez volt az utolsó) azt írta h szeret és másnap már barátnője volt akkor most mivolt ez mert egyáltalán nem értem????!!!

az utolsó beszélgetésünk dec 18.án volt azóta felém se nézett...


2011. jan. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Azon élvezkedik hogy hogyan tud hülyíteni!Nem szeret eza pasi már téged elhiheted!Velem is hasonló volt a helyzet!
2011. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de akkor minek mondja msn en

ott ugyse látja mennyire szenvedek...?

2011. jan. 7. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
De tudja ő hogy mi a dörgés ne aggódj!Mondani akármit lehet és ő csak játszik a szavakkal meg veled is!
2011. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak hogy egyáltalán kiszeressek belőle mert már suliba se járok (beteg is vok) meg h ne is találkozzunk mert nemtok megmaradni a közelébe de el is megy és azt se akarom....
2011. jan. 7. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz megállni,de ne foglalkozz vele!Ha téll kakarsz szeretni belőle töröld le msnről meg mindenhonnan és ha összefutsz vele ne vegyél róla tudomást!Mintha levegő lenne nézz át rajta!Ha esetleg szólna hozzád ne válaszolj neki!Tudom nehéz lesz de csak így tehetd túl magad rajta és így ha van esze fog kapcsolni hogy mégse úgyvan ahogy ő azt akarja!ne mutasd ki ha még érzel iránta valamit.Az kell hogy azt lássa boldog vagy nélküle mégha nemis úgy van aztán majd gondolkodik!
2011. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát az nehezen fog menni van óránk együtt és minden nap van olyan óra...

szal majd vhogy átrugdosom magam a napokon....:)köszi a választ

2011. jan. 7. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg ezt ő ne lássa rajtad!Mondom nehéz lesz megállni de szard le!Mégcsak feléje se nézz ha rád néz fordulj el!Mosolyogj mégha nehezdre esik is4Előbb-utóbb idegesíteni fogja.Nemfogja tudni mitörtént hirtelen és innentől kezdve csak rajtad múlik mi lesz!

Kitartást!

2011. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj hülyét magadból, nyilván nem szeret. Csak élvezkedik, mert azt hiszi, hogy olyan ellenállhatatlan. Sz*rd le, ahogy csak tudod. Töröld mindenhonnan, az osztályban se foglalkozz vele. Ne köszönj. Ha szól hozzád, leoltod. Tudom nehéz, de szerintem másképp nem megy. Vannak jobb és értelmesebb pasik is, inkább velük foglalkozz! ;)

20F

2011. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na jó sztem vmit elírtam

én nem akarom hogy azt higgye bajom van vele

inkább azt akarom elérni hogy beszéljünk barátok lenni másoknak sikerül legalább nekem is összejöhetne ennyi :D

2011. jan. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!