Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menthetném még meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menthetném még meg a kapcsolatot, ha most egy hét szünetben egyeztünk meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már 2éve nem tudok elfelejteni. Jártunk 2évvel ezelött 1,5 hónapig, majd 1év szenvedés után, újra összejöttünk. Most vagyunk 7 hónapja együtt, de mivel én kicsit érzékeny vagyok, ő meg elég "bunkó" stíulú, igy sokszor megbánt.. most pedig azt mondta, hogy szeret, de így se nekem se neki nem jó.. 1 hét szünetben egyeztünk meg. Hogy kéne viselkednem a szünet alatt, hogy úgy érezze nagyon kellek neki?

(suliban mindennap látjuk egymást...)


2011. jan. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok....szünet....talán a legjobb ha nem veszed észre...úgy teszel mintha nem létezne...így megtapasztalja h milyen lenne ha nem lennél neki....ha szeret és nem bírja nélküled úgyis lép...ha nem lép...akkor nem is éri meg várnod hiába...
2011. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyira nehéz lesz, de megpróbálom:( most azt mondta, hogy ő nem szeretné azt, ami az első szakitásunknál volt, hogy nem is beszélünk, meg semmi. szeretné ha barátság megmaradna, meg a jó kapcsolat is, csak már nem fogunk járni...
2011. jan. 7. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megmarad a barátság (ami sztem csak az ő oldaláról lenne szimpla barátság) akkor te nem tudnál tovább lépni rajta...csak hosszú ideig reménykednél h talán megváltozik a helyzet és újra járni akar majd veled...csak áltatnád magad...
2011. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

huh nehéz dolog, én is voltam hasonló cipőben (mmint 2 hónapot jártunk, aztán szakítottunk 2 évig és most újra járunk már harmadik hónapja) és tudom milyen rossz amikor minden nap attól félsz, hogy elveszíted, mert már tudod milyen érzés, és nem bírod ki nélküle. Nagyon szurkolok értetek, mert teljességgel átérzem :/ és szörnyű lehet. ja és itt is az a "bunkó" stílus van :P

Tanácsot sajna nem tudok adni,mert én sem értek ehez :/ de sok sikert.

15/L

2011. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem egy hétre tervezi a szünetet csak egyszerűen gyáva kimondani,hogy vége.Persze nem akar veszekedéssel elválni és nem hiányzik a felesleges feszültség sem,ezért erőlteti a barátságot.Csak sajnos ez a barátság annak a félnek,aki valóban szerelmes,egy átok.Mivel ez kb. annyit jelent,hogy testközelből nézheted végig,ahogy lesz egy új kapcsolata.Tudhatod a részleteket és persze támogatnod kell,mert barátok vagytok.

Készítsd magad lelkileg,mert ennek nem lesz folytatása.

2011. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből, mint amit leírtál és mint kívülálló én azt mondom felesleges ezt erőltetni, nem vagytok egymáshoz valók, különbözik a személyiségetek és az amit elvártok a másiktól. Minek akarsz olyannal lenni, aki bunkó veled? Meg egyszer már nem működött, most is csak szenvedés, ez már halott dolog, gondolom még fiatal is vagy, kár lenne egy ilyen rossz kapcsolatban vergődni.
2011. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

egyik ismerősöm azt mondta épp az elöbb, hogy vele voltak most dumálni, és hogy a srác még szeret, és tudja, hogy nem tud a stílusán változtatni, éppen ezért nem akar nekem rosszat.

annyira hiányzik.:(

2011. jan. 7. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!