Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, ötletek?! Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Márciusban lesz egy éve,hogy együtt vagyunk a párommal.Van akinek ez nem sok idő,de nekünk ez sokat számít.

Szeretnék neki valami emlékezetes ajándékot venni,de egyenlőre nincsenek ötleteim.Segítenétek?!

(Lehet,hogy hülyének néztek,hogy ilyen kérdést tettem fel,de hát na...tanácstalan vagyok...)


2011. jan. 8. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csináljatok valami közös programot, valami olyat, amiről tudod, hogy nagyon rég vágyik rá. Pl. volt olyan ismerősöm, aki a Hungaroringen valami vezetésre vitte el a párját. A közös élmény többet ad, mint bármilyen materiális dolog.
2011. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
közös élmény szerintem is. hajókázás a Dunán pl.
2011. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy valami van,amit nagyon szeretne,illetve nagyon szeretne oda eljutni,de sajnos azt nem engedhetjük meg magunknak:(
2011. jan. 8. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor mi egy évesek voltunk, elmentünk vidámparkba :D Igen..ő nem bírjaannyira az ilyen "kedves" szerkezeteket amik ott vannak, de mellettem legyőzte ezt a félelmét, és olyan jól esett♥ És nagyon jó volt..utűna este elmentünk vacsorázni...ezt kaptam tőle...én pedig egy albumot adtam neki, tele a közös képeinnkel...persze hagytam is ki pár oldalt...amibe a következők mennek :) De pl ha cigizik szép ajándék egy öngyujtó...mondjuk egy szeretlek gravírral:)
2011. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,ez az albumos dolog nekem is eszembe jutott!:)

Cigizni nem cigizik szerencsére!:)

Könyvet adni gáz lenne?

2011. jan. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!