Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belémszeretett én meg kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémszeretett én meg kevésbé szeretem?

Figyelt kérdés

A tényállás a következő: 10 hónapja jöttünk össze úgy, hogy már vagy 2 éve ismertük egymást mint barátok, és szép lassan egymásba szerettünk. Tehát, amikor összejöttünk, már szerettük egymást, szerelemmel.

Aztán, én küzdöttem, szerettem, mindent megadtam és megadok neki a mai napig.

Ezzel oda jutottunk, hogy az én szerelmem táplálta fel az övét annyira, hogy az már zavarbaejtő.

Párkapcsolatunk legelején nem udvarolt és bókolt ennyit...


Ez jó! NAgyon is jó, hosz erre vágytam.

De most meg azokat az aggasztó jeleket veszem észre magamon, hogy: nah, megkaptam amit akartam, ...


Nem mondom, hogy nem szeretem! Dehogynem. Imádom!


Csak irtó fura ez az érzés.


Ért valaki?


Normális ez?


Megijedtem vagy mi van?


Én 29L, ő 45F


2011. jan. 8. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én pont így jártam volt pasimmal, csak ott fordítva, eleinte én nem érdeklődtem annyira mint ő, és ő nagyon hajtott, gürizett értem, aztán totál belezúgtam, és azt mondta már nem érzi azt mint régen, és otthagyott, és én 5 hónapja kb kivagyok:-?? Fogalmam sincs mi zajlik most le benned, de ha rájössz légyszi mondd el nekem is, mert kíváncsi vagyok, engem miért dobtak.
2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem fogom dobni, mert nagyon fontos számomra.


De fura érzés.


Amíg küzdeni kellett a szerelméért, odatenni a lelkemet is, hogy kedveskedjen egy picit, addig megvolt a kihívás. Most meg, hogy minden nélkül kapok akkora hódolatokat, hogy fl sem tudom fogni...


Megelégedtem? Hátradőltem? Nemtudom.


De nem fogom dobni. Nekem ő kell. De nagyon :)

2011. jan. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!