Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság vagy Szabadság?

Figyelt kérdés

7 hónapja van barátom. volt 2 hónap szünet de úgy láttuk jónak ha újra együtt vagyunk mert szeretjük egymást. Ameddig külön voltunk én elkezdtem boxolni. Miután összejöttünk nem engedte, hogy több edzésre járjak mert féltékeny, hogy a fiuk megnéznek. Szóval az a helyzet hogy választanom kellett két fontos dolog között. Az edzés nagyon hiányzik, de hogyha edzeni járnék akkor kidobna a barátom :( Szerintetek mit tegyek ?


16/L


csak normális válaszokat kérek ! köszönöm


2011. jan. 8. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát ha egy ilyen hülye indok miatt kidob,akkor ne sajnáld! Mi az h nem járhatsz edzeni?? Pfff....

arra nem gondol,hogy fiúk bárhol megnézhetnek,ennyi erővel sehová se menj? eszedbe ne jusson engedni ezt! eszem megáll

bocsi nem rajtad hanem a barátodon

2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vidd el magaddal edzésre.


Legalább megemberesedik kicsit, és nem lesz ilyen hisztis 3,14csa.

2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs joga megmondani mit csinálj! A te életed, a te hobbid. Még ha has/rúdtáncra járnál akkor megérteném :D Vagy esetleg ha úszni... na de box? Abba nem kéne belehalnia. Vagy adsz rá alapot, hogy féltékeny legyen?


16/f

2011. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő is járt edzeni oda csak abbahagyta, és nagyon kevés csaj jár. Mondta h amikor ott volt mindig nézték a csaj seggét nyújtásnál. és ez a nyomós indok amiért nem mehetek vissza.
2011. jan. 8. 17:16
 5/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem adok. Nagyon hűséges típus vagyok . Nagyon szeretem őt. eszem ágában nem lenne őt megcsalni
2011. jan. 8. 17:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Jah ha ott jöttetek össze akkor megértem, hogy másnak nem akar esélyt adni :D


Őszintén nem tudom mit csinálj, te tudod mennyire fontos neked a box. Talán ha ugyanezt a szemébe mondod, hogy sosem csalnád meg, akkor szerintem belemenne...

2011. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ott jöttünk össze :) Sajnos, hajhatatlan :(
2011. jan. 8. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A mások szabályai szerint élésnek nagyon csúnya vége tud lenni. Mi a terve? Megvárja, amíg elkezdesz a mozgáshiány miatt leereszteni, a bezártságérzeted miatt "depressziózni", aztán pótcselekedni (legyen az étel, cigi vagy akár indokolatlan kötözködés), majd leggázabb esetben pszichiátriára kerülni?

Én benne voltam a "más szabályai szerint élésben" és a következményeiben is, nem kívánom az ellenségemnek se, nem még neked :) Vigyázz magadra, tudasd vele, hol a határod. Másrészt... én javasolnék egy keresztkérdést. Ő hogyan fogadná, ha hisztérikusan letiltanád egy kedves és fontos tevékenységéről...?

Kitartást, bátorságot, kívánom szívből, hogy meg tudjátok normálisan beszélni.

2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Wow, ott a pasik tényleg megnézték a csajok seggét? Ez hallatlan!
2011. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dobd a pasit és sportolj!!! komolyan... ilyen hülye indokot! ne hagyd magad! pasit találhatsz még 100at!
2011. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!