Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy azért "kattan be" néha, mert nem képes nélkülem élni?

Figyelt kérdés
Ez így most nagyon egósnak hangzik,tudom,de sokszor kis apróságokon összekapunk,de én nem foglalkozom vele,és már rögtön felveszi velem a kapcsolatot kb két perc után,de mintha semmi sem történt volna!Engem ez nem zavar,de ez lehetséges szerintetek?
2009. jan. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h nem képes belátni,hogy hibázott és ugy tesz minta mi sem történt volna...beszélj vele és ha kell legyél haragtartóbb!és persze megeshet h megijed h elevszíthet.
2009. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy inkább lehet hogy rádhagyja a dolgot minthogy veszekedjen veled.
2009. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg brutál egós. :))) 15 év felett az ember már nem kérdez ilyeneket, az alatt pedig minden aktuális szerelméről azt hiszi, hogy nem képes nélküle élni.
2009. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!:)

Én már nem tudok másra gondolni,csak erre.Volt úgy,hogy ott tartottunk legyen vége,de mindig kihúzta magát ez a kijelentése alól.Olyanokat mondott mikor nagyon összevesztünk,hogy gondoljuk át ezt a kapcsolatot,ebből lehet szünet lesz stb,helyeseltem,holott egyáltalán nem akartam,aztán eltelt egy kis idő és jött az sms,hogy így meg úgy szeret.Aztán ismét,mintha mi se történt volna,folytatódott minden ahogy máskor.Így tudtam leginkább szavakba önteni gondolatomat,hogy "nem tud nélkülem élni",mert fogalmazhattam volna úgyis,hogy akkor most fontos vagyok neki,vagy sem,esetleg,hogy kellek neki vagy sem?!Ez jutott eszembe először,jogos,hogy erre gondoltál,hogy tiniszerelem,de 19 évesen azért már nem hinném,hogy az:)Nem ő az első komolyabb kapcsolatom,csak már elég érthetetlen számomra a viselkedése és a reagálásai!:) Azért nagyon köszönöm a válaszokat mindenkitől!!!

2009. jan. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!