Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg férjemet a 30. szülinapján?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Én is ezt a kérdést szerettem volna feltenni,csak az én párom 29 lesz és nem a férjem még!Már ő is unja szerintem,hogy mindeig pulóvert,meg köntöst kap, meg tusfürdőt,arcszeszt.A torta az oké,de én is kíváncsi lennék a válaszokra!Autójába pl valami?Vagy lepd meg egy wellnesshétvégével,foglald le valami szállodában,és a szálloda küld neki egy levelet,a te nevedben,hogy megajándékozod egy 2 éj/3 napos kikapcsolódással,felsorolva hogy mik vannak az árban!Szerintem örülne neki!
2009. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze az árat nem írják bele,csak a szolgáltatásokat.A dátumot meg ti válasthatjátok!
2009. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

30. szülinap az nem akármilyen ám! Maradandó élménynek kellene lennie szerintem. Nem tudom mennyire vagy nyitott szexuális téren?

Ha engem kérdezel én biztos egy lánnyal lepném meg, hisz minden férfi álma hogy két lánnyal lehessen.

Ez maradandó élmény lenne neki, elhiheted. Érdemes lenne elgondolkoznod rajta, persze te tudod.

Tőlem ezt kapta. :) És mindkettőnknek jó volt, de főleg neki, hisz róla volt szó. Azért jó ötletelést...


~ÜDV~

2009. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, a lány már nekem is eszembe jutott, de csak úgy ,hogy ő van ott egyedül...mármint a férjem, meg a lány...de nem tudom mennyire gátlásos, velem nem az, de ki tudja, egy ilyen helyzet mit hoz ki az emberből...
2009. jan. 30. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom mennyi időd van még, amit én csináltam az kb.2 hét szervezési munkája volt, egy meglepi party, úgy hogy ő nem tudott róla (tudod mint az amerikai filmekben)a családot hívtam meg, mindenkivel leegyeztettük hogy jöjjön, de a párom ne tudjon róla, nehéz volt sokat agyaltam hogy minden kijöjjön jól, de a hatás fantasztikus volt!!
2009. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a lányt ti komolyan gondoljátok?? Ugye, csak poén?!
2009. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ez komoly. :) Minden fiú erre vágyik. Pompás kis ajándék lenne!
2009. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tuti ajándék lenne!!!!Majd kitalálok valamit, hogyan hozhatnám össze...
2009. jan. 31. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én is a meglepi party-n töröm a fejem, nálunk a csaj téma nem jöhet szóba, lehurrogott, hogy mit gondolok én róla, mert ő engem vett feleségül és nem mást.
2009. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 2 lánnyal, vagy másik lánnyal teljesen megromlik a kapcsolat, ha nem, akkor nem is szeretitek egymást. Azt látni, vagy tudni, hogy ő mással, hát...Egyik barátnőm is ezt adta...azóta nem igazán megy nekik. Minden pasi vágyik..akinek nincs valakije sztem. Legalábbis ez a normális. Én férjem is idén lesz 30., a meglepiparty jobbnak tűnik.
2010. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!