Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy "kiszűrjem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy "kiszűrjem" az ilyeneket? Fontos!

Figyelt kérdés
Mostanában a fiúk csak szórakoznak velem,mondják hogy szép vagyok meg minden,van hogy be próbálkoznak,van aki poénból,meg ilyenek. Nem tudok szerelmes lenni,mert csak játszanak velem,és eggyik fiúba se tudok megbízni,mert csak az van a szemem előtt,amit a többiek csináltak,hogy csak szórakoztak velem.Most van egy srác aki tetszik,de nem merek jobban "összehaverkodni" vele,mert félek hogy őis csak játszik,bár ő nem 15,hanem 17 éves,szóval érettebb.Tudom hogy nagyon fiatal vagyok,de ilyen korban kezdünk el pasizni.De ez a fiú hív bulizni,nem a szexxel meg ezzel jön,becézget hogy "Csajszi" , meg ilyenek.
2011. jan. 9. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tudsz tenni semmit.. legfeljebb azt, hogy kissé gyanakvóbb leszel, és nem hiszem el mindent, csak azért, mert egy helyes pasi mondja. :)

Egyébként szerintemis szép kiscsaj vagy ;)

2011. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nézek ki? xD
2011. jan. 9. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehonnan. :D Csak gondoltam kedveskedek kicsit. ;) bocsi
2011. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lol. xD
2011. jan. 9. 10:34
 5/6 anonim válasza:

Valószínű ebben a korban még picit naívabb vagy a kelleténél, de ki fogod nőni. :) Ahogyan az előttem szóló is említette, nem árt ha picit gyanakvóbb vagy, járj nyitott szemmel, és használd az egyre gyarapodó tapasztalataid hogy kerüld az idétlen kölyköket. :)

Ami a legfontosabb, hogy mindig vigyázz, ne haladj túl gyorsan s ha valakivel komolyra fordulna is, semmit ne tégy amit később megbánnál. Így nem lesz veszteni valód sem lesz, az idődön kívül. :)


Egyébként a "Csajszi" sem a legkedvesebb becézés de egy 17 éves sráctól elmegy. :) Ja és nyugodj meg, mindenki csalódik párszor, mindenkivel eljátszik egyszer valaki, de a nagyját elkerülheted.

2011. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,csak nem akarom őket a sírba vinni hogy gyanakszok,meg ilyenek. :/ De nem beszélgettünk még,csak egy szórakozóhelyen láttam,és msn-en beszéltünk. Nem nagyon szokott mosolyogni,de camon láttam,hogy nagyon figyelte a monitort amikor írtam neki,meg sokat mosolygott amikor írtam. :) Szeretném komolyabbra fordítani.
2011. jan. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!