Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha ezeket csináljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ezeket csináljátok, akkor akartok valamit a sráctól vagy haverságból is mondtok/tesztek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Minden nap ahogy feljöttök MSN re már írtok is a srácnak, sokszor napokat átbeszéltek, minden nap elsütitek neki, hogy "majd megyünk együtt" vagy "majd elmegyek hozzád" vagy hasonlókat...Bennelenne találkozásban is, csak most egy ideig a körülmények miatt nem jön össze. Ha ilyeneket csináltok lányok, az jelentheti, hogy éreztek többet mint haverság? Mindig ráírnátok egyből arra, aki iránt csak haverságot éreztek? mondanátok neki ilyeneket?



18/F


2011. júl. 6. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok csaj még akkor is ezt csinálja,ha tudván tudja,hogy a srácnak kapcsolata van! -.-
2011. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem van barátom,de emlékszem,a 'régebbi' időkre,és ha egyből rád ír,az már szerintem jelenthet valamit,legalábbis én nem írnék rá egyből egy olyan srácra nap mint nap,akitől nem akarok semmit.de milyen körülmények miatt nem jön össze?
2011. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem írnék rá senkire naponta és ígérgetnék találkozókat ha csak barátságot akarnék
2011. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lányoknál sosem lehet tudni miért ír rád msn-en... lehet hogy csak a meleg barátjának gondol, sokszor ők sem tudják mit akarnak. ne éld bele magad.
2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én se írok rá mindennap arra aki nem tetszik, szóval tuti van vmi a dologban, ami több mint barátság. Ismerős a helyzet amugy. Sztem azt várja, vedd a jeleket, és tegyél vmit. (tapasztalat) 19/L
2011. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem már szokszor volt ilyen.:s Csak én lány vagyok és a fiú küldött ilyen jeleket. Barátságból sose szoktam azonnal ráírni vkire. Csak ha tetszik:D:D
2011. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!