Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy gyönyörű lány, viszont a természete. Hát nem egy férfiideál. Nem tudom mi legyen vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Egyik haverommal összefutottam egy bevásárlóközpontban, és egy gyönyörű lánnyal volt. Egyből látta rajtam hogy tetszik nekem, meg én sem voltam közömbös a lánynak, beszélgettünk, kicsit megismertük egymást.Aztán leültünk kajálni valamit, az asztalnál egyedül maradt, és odament hozzá egy számunkra ismeretlen csávó, és olyan szinten küldte el a fenébe, hogy már nekünk fájt. Aztán másnap láttam a plázában, egy barátnőjével volt, és ahogy mentek, mindenkit folyamatosan lenéztek, meg beszólogattak általában teltebb lányoknak. Amikor meglátott engem tök aranyos volt, meg utána otthagyta a barátnőjét és jött velem, de nem tudom kiverni a fejemből, ahogy pl azt a csávót leszerelte, de nem csak vele volt hasonlóan "kedves". Tudom hogy akarna tőlem többet, mert említette hogy ő örülne neki, viszont engem zavar, hogy ennyire rossz természete van. Meg próbáljam, vagy felesleges lenne?
2011. jan. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
neveld meg.
2011. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első időkben biztos veled aranyos lenne, a jó oldalát mutatná. Később viszont, mikor már kicsit összeszoktok, neked is kimutatja a foga fehérjét. szerintem.
2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem is
2011. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg veled nem lenne ilyen. és amúgy is meg lehet nevelni.(;
2011. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A beetetési időszakot még mindig kiélvezheted vele.
2011. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy nm lehet h neked akar ezzel "arcoskodni" h mekkora arc h ő beszól másoknak stb. ? v ezzel akar feltűnni ?
2011. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!