Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok és msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és msn-en megismertem egy srácot ő 27 csak "poénból" vettem fel és azzal etettem, hogy 23 vagyok egyetemista, ő ezt bevette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találkozni akar de én már nem bírtam neki hazudni és elmondtam mindent, mert időközben megszerettem.
2008. dec. 1. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
és mit reagált rá? az lenne a lényeg
2008. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fura mód nem küldött el melegebb égtájakra!Még most is találkozna velem
2008. dec. 1. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs nagy távolság köztetek és teis akarsz vele találkozni akkor találkozz vele szerintem gond nemlesz belőle. Viszont ha semmi kedved a dologhoz (úgymond van elég bajod is) akkor elég ha aztmondod neki hogy hát szóval ne haragudj hogy ezt csináltam, szerintem ne beszéljünk többet (mert nagyon szégyenled magad vagy valami hasonló) Aztán letiltod. meg letörlöd. Attolfügg akarsz e még vele kapcsolatba állni.
2008. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 150 km a táv köztünk de annyira megszerettem :$:$
2008. dec. 1. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha megszeretted.. amúgy 9 év lehet sok 1 kicsit. De működhet a dolog.
2008. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Biztos egy kicsit meglepődött, de ettől te még ugyanaz az ember vagy, és téged szeretett meg. Egy találkozót megér a dolog.

Petranova

2008. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tudok sokkal nagyobb kor különbségről! Amit nem mondok meg, de mivel már 18 fölött vagytok sztem full mind1
2008. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is talalkozz vele. Nem azt kedvelte meg benned, hogy 23 eves egyetemista vagy, hanem teged magad, amit nem vesztettel el azzal, hogy bevallottad neki az igazat (megjegyzem, bator es helyes cselekedet volt).

Aztan sok sikert - ha osszejon, a tavkapcsolathoz is.


~mano

2008. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!