Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy hagyjam annyiban az egészet?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a lényeget...

Egy este kb 2 hónapja a barátnőimmel elmentünk szórakozni,ott találkoztam egy fiúval,akit látásból már ismertem de tudtam h van barátnöje már 2 éve. Kicsit többet ittunk a kelleténél,és a barátnőm szólt h szerinte ez a fúi közeledik felém,én meg mondtam h ugyaaan biztos nem,hisz van barátnője...hát az este úgy alakult h egész végig mig buliztunk a fiúval voltam,csókolóztunk,beszélgettünk. Megbeszéltük h úgy teszünk h ez a dolog nem történt volna meg és nem is ismerjük egymást,egyrészt h a barátnője ne tudja meg.Teltek a napok/hetek gondoltam egyett és bejölöltem egy közösségi portálon ismerősnek,vissza is jelölt,majd végül rámirt chaten.Elkezdtünk beszélgetni,majd egyre többet többet ahogy teltek napok.Napi 5-6 órát. Úgy éreztem mintha a lelki társam találtam volna meg és ő is igy volt vele. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz,és már nem voltunk közönbössek egymásnak.Majd eljött a szilveszter éjjel.Egy helyen töltöttük,véletlenül. Az este folyamán kimentünk kettesben egy kicsit sétálni,átölelt,megcsókolt és azt mondta szeret! (persze mint egy jó barátot)...

Majd pár nap mulva elmentünk kettesben korcsolyázni is egy tóra...nagyon jól éreztem magam,mint ahogy ő is...Legjobb délutánunk volt. Most találkoztunk igy először nappal és "józanon"! Kaptam tőlle egy kisebb karácsonyi ajándékot is,és persze nem maradhattak el az elelések és csókok sem.

Nagyon sokat beszéltünk kettönkről,végül közössen úgy döntöttünk h jobb lesz ha többet nem ír nekem (mert mindig ő irt nekem,h ne bukjon le a barátnője elött ha netán én irok neki először).

Hát ezek után jöttek a fájdalmasabb dolgok,amikor epp ezt beszéltük meg,mondta h ő nemjátszott velem ha hiszem ha nem,de nagyon közel kerültem a szivéhez,meg h nem tudja majd h hogyan birja a gondolatait róllam elterelni....mondtam neki gondolj a szerelmedre (a barátnődre),erre azt mondta már nem tudja ki az,lehet már 2 van... :O

majd küldött egy számot,és azt mondta h kommunikáljunk zenékben és mondjuk el egymásnak ugy mit érzünk,erre elküdte a: Crystal - Sosem múlik el

Elkezdtem sirni,majd én elküldtem neki a Desperado- Ég veled,ő is elkezdett sirni,és mondta h ritka olyan lányok közé tartozok aki miatt sir...nagyon sokat érzelmeskedtünk,elmondjuk érzéseinket,egymással szeretnénk lenni csak a barátnője visszatartsa valamiért amit nem akar elmondani úgy veszem észre. Csak annyit mondott h hosszú idő neki ez a 2 év (amugy a pasi 21 éves), meg egyhangúvá vált minden,és nem maga miatt nem hagyja el a barátnőjét hanem a csajt nem akarja megbántani,meg azt mondta h nem ismerem a körülményeket és a szituációt! Szóval nem tudom mi van a háttérben...mondta ez neki nem könnyü,meg h lehet elhagyja.De persze a lány nem tud róllam semmit,minden titokban volt tartva.

Ez a második nap h nem beszéltem vele chaten,de nem bírtam ki az éjjel és megcsörgettem,erre reggelre kaptam tőlle egy sms-t,hogy azt akarja h tudjam h próbálja kibirni h ne irjon nekem,de nem könnyü,sőt nagyon nehéz neki,meg hogy látta h csörgettem,jó h a barátnője nem vette észre és inkább vigyázzak az ilyennel,habár jól esik neki h gondolok rá,mert neki is sokat járok a fejében...

Erre az sms-re még nem írtam,nem is tudom h írjak-e vagy mit csináljak...?

Harcoljak érte,várjak? Vagy hagyjam?


2011. jan. 9. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, de a barátnője életét keseríted meg ezzel. És a srác is elég pofátlan ilyen szempontból. Akkor hagyná ott őt, és lenne őszinte, tök*s srác. Ez így nem kóser.
2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem kóser,szarul is érzi magát ez miatt a srác,de meg is érdemli,inkább eldöntené h mit is akar pontossan...és nem csak sajnálatból lenne a barátnőjével,mert én ezt veszem le.
2011. jan. 9. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó jaj. Ó jaj.

Most vagy tényleg ekkora szarban van a pasi, és képtelen kilépni...

Vagy itt egy akkora mocsokládával állunk szembe, hogy leírni képtelenség.


Szerintem várj. Tudom, hogy ez a legnehezebb, addig is vezess naplót, és várj, míg jelentkezik.

Dekomolyan!

2011. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!