Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan harcoljak a barátnőmért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan harcoljak a barátnőmért mert nem tudom hogy kell nem voltam még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég fasírtba vagyunk egymással és lehet hogy szakít velem de én szeretem és kéne egy két tipp ehhez a kérdéshez. köszi értelmes komikat
2011. szept. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
csináljatok a fasirt mellé szalmakrumplit. vagy szilvásbuktát de csak azér mer azt szeretem.
2011. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
Szerintem rúgd ki.
2011. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést! Nekünk honnan kéne tudni hogy harcolj érte?Te ismered minden rezgését,minden gyenge pontját.:D nem tudom,menj utána,hívogasd,kérdezd ki.passz

20l

2011. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem kb így:

http://www.youtube.com/watch?v=TrZ3KGyQEEY

( neked kell tudnod..amúgy meg kicsit bővebben is le írhattad volna , hogy most mi van)

2011. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!