Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell még elviselnem?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy kiszolgáltatott helyztem miatt, folyamatosan csak "nyelnem" kell a barátom dolgait.


Nála lakok, és nincs is hová haza mennem!


Neki mindene a pcjátékok, foci. ...stb.

A sportot én is szeretem, de csak egészséges határokon belül. Ő ennek él. Nagyon szeret engem, otthont adott, így nekem kuss van. De mégis meddig tűrhetem, hogy nem nyúl hozzám, hogy minden más fontosabb számára mint én. Probáltam Vele erről beszélni, de mindig mindenben csakis én vagyok a hibás szerinte! Persze, hogy nem vagyok tökéletes, de szeretem! Kívánom Őt, de nem érdekli. Mindent ùgy csinálunk, ahogy Ő szeretné!

Minden pasi ilyen? Egyiket sem érdekli, hogy mit érez a nő? Mindegyik önző az ágyban?

21/L az élettársam 27.


2011. jan. 9. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csapj mar az asztalra! nem vagy te sem gyerek! Legyenek neked is elvarasaid! Az en baratom is imad sportolni es napi 3orat edz plusz meg 3at csak errol beszel ...de az agyba viszont figyel ram es ha nem ugy csinalja ahogy en akarom akkor hisztizek:D Ne engedj a 21bol! ha nem megy akkor lepj tovabb!te no vagy es neked szeretetre odafigyelesre van szukseged, es ezt tudasd is vele!hanem eszkozkent fog kezelni!Minden a te kezedbe van...igen meg az is:D
2011. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem, nem mind ilyen, csak a parasztok. hagyd ott. gondolom számítottál erre a válaszra. tudom, hogy nincs hová menned, de vagy tűröd tovább, vagy továbbállsz, és megpróbálod valahol máshol meghúzni magad.
2011. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy valamit adok, és a másik emiatt hálát kell hogy érezzen. Egy párkapcsolat úgy működik, hogy amit adunk, azt azért adjuk, mert úgy gondoljuk, hogy a másik megérdemli, a másiknak jár, és mindezt azért, mert szeretjük és nem várunk el cserében SEMMIT, legfeljebb azt, hogy szeressenek.

Ha ő lakást adott, nem várhatja el, hogy szótlanul tűrd a megaláztatást a nemtörődést. Igenis ez már rég azon a határon túl van, amikor el kell beszélgetned vele a továbbiakról.

Egyáltalán nem ilyen mindegyik férfi, viszont léteznek ilyen pasik. A férfi az biztonságot, törődést és szeretetet nyújt egy nőnek, nem használja ki őt.

Szóval teljesen jogos a kétségbeesésed, a felháborodásod, innentől már a te döntésed, hogy hogyan lépsz tovább. Mert ez nem maradhat így, gondolj bele, mi lenne, ha vele kéne családot alapítanod. Úgy beszélsz róla, mint akit már nem is szeretsz, jó ez így?

2011. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Neked teljesen elmentek otthonról , ugye tudod!?!


Amugy ő az első pasid? Mert úgy tűnik..


Attól h ki vagy neki szolgáltatva az nem jelenti azt hogy mindent el kell viselned!

Ha szeret akkor figyel rád , és az érzéseidre is figyel!


Egyébként meg a pasid feleannyira sem szeret téged amennyire te azt gondolnád.

Te pedig csak érdekből vagy még vele! Rég otthagytad volna már őt, ha tehetnéd....

Nem tudsz elmenni barátnőhöz vagy másik ismerőshöz lakni vagy mással albérletbe?


Miért is nem tudsz tőle elmenni máshová egyébként???

2011. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyetertek az utolsoval!
2011. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Panda Péter ***** válasza:

ezt utálom. nem értem, hogy egyáltalán hogy merülhet fel egy nőben, hogyha talál egy bunkó pasit, akkor mind az. komolyan, minden nő idióta egy kicsit. azért mondom, mert már nem egy ilyen nővel volt dolgom :D

no offense, a lényeg, hogy NEM, NEM MINDEN pasi ilyen. legalábbis én, és az ismerettségi körömből pár ember biztosan nem :D

2011. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2011. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem ő az első pasim, Ő már a sokadik!

Lassan egy éve vagyunk együtt!

Nekem is volt sok hülyeségem, amit megbocsátott. Ebből tudom, h naon szeret!

Csak boldogtalan vagyok! Ő boldog mellettem! Nem hisztizek, nem követelőzök. Nyugodt típus vagyok.

Nemigen van hová mennem és albit sem tudnék fizetni.

Nincs választási lehetőségem. Tőle függök!

De nagyon fáj, hogy hanyagol, nem törődik velem, holott én próbálok mindenben önzetlen lenni, de már sok!

Tanácstalan vagyok.

Szeretnék néha odabújni valakihez, átölelni. Csókolózni. De ő nem ilyen.

2011. jan. 9. 20:36
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság, hogy mindenben tőle függsz!


Nem is dolgozol? Barátaid sincsenek? Nem gondoltál még arra, hogy keresel egy másik pasit titokban, és ha összejön akkor beintesz a pasidnak hogy köszi de ennyi volt?


Vagy neattán terhes lennél tőle?

2011. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szüleid kitagadtak amúgy? Vagy rossz a viszony, vagy esetleg már nem élnek, vagy kicsi a lakás ahol laknak?


Miért nem mehetsz a szüleidhez?


Ha sehová sem mehetsz akkor ismerkedj legalább mikor a pasid dolgozik, van net is!

2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!