Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, félek hogy tönkremegy a kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk egy pár a barátommal, ő áprilisban lesz 16 éves, én pedig 17 vagyok. Az utolsó pár hétben annyira rossz minden. Folyton veszekszünk, apróságokon is meg nagyobb dolgokon is. Nagyon szeretjük egymást, de mindig mondja hogy nem illünk össze mert ő nyugodt természetű én pedig kissé hiperaktív. Neki én vagyok az első kapcsolata, nekem
2009. jan. 30. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
mi a csillagjegyetek? egyébként ennyire fiatalon még nagyon nehéz hosszasan leközni egymást...
2009. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

párom kos, én skorpió

Valóban nehéz és megértem őt is, hisz első kapcsolata és 9 hónapja tart de, nagyon félek:( Nemakarom elveszíteni mert őrülten szeretem:(

2009. jan. 30. 15:30
 3/7 A kérdező kommentje:
hozzáteszem azt is hogy mostanában semmi romantika csak vita meg szavakkal vagdalkozás..az is baromira rosszul esik hogy vita közben kínosan figyelek ara h ne bántsam meg ő pedig mindent a fejemhez vág:( Legrosszabbul az érintett hogy közölte nem jó már velem lenni, akkor minek bújjon oda hozzám? Amég gépezik addig is lefoglalja magát és nem balhézunk...Sanjos nagyon számítógép mániás:(
2009. jan. 30. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már csillagjegy, a skorpiókkal nem könnyű, a kos sem egyszerű eset.. a kettőt együtt meg nem tudom elképzelni, hogy harmónikus tudna lenni. De amiket leírsz, hát ha nem tisztel, meg nem szeret, akkor semmiképp ne legyél vele csak megszokásból.
2009. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szeret, nagyon is, ebben biztos vagyok, sokszor ki is mutatja de néha hihetetlenül gyerekes tud lenni...valószínüleg a kor miatt. Én is imádom, otthagyni nem akarom, de zavar h bármit teszek az rossz és azzal szerinte kiidegelem... nemtudom mit tegyek:( Ő életem nagy szerelme...:(
2009. jan. 30. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

ez bizonyára tévedés:) 16-17 évesen, én egy alkoholista srácra hittem azt hogy életem szerelme, meg hogy majd én segítek neki, mostmeg le se köpném annyira gusztustalan számomra, szal ebbe a gondolatba ne süppedj bele...nagyon fiatal vagy, és kos létedre nemhiszem hogy egy skorpió fog boldoggá tenni, egyszerűen teljesen más temperamentum...én nyilas vagyok, ami hasonló szóval tudom.....lehet nem hiszel ebben, nem is kell annyira, de alapvető különbségek vannak a csillagjegyek között...de ha itt tessék le is van írva:)


[link]

2009. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom tudom, de ő mégis más...vagy nemtudom:) próbálok hozzá úgy állni hogy minden jólegyen, próbálok nem észrevenni dolgokat de nem megy. elveszíteni nemszeretném
2009. jan. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!