Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkremegy így a kapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremegy így a kapcsolatom? (lent)

Figyelt kérdés

A párom a 30as éveiben jár, mondhatni kiélte magát, mire megismerkedtünk. A gondom az, hogy semmi programhoz nincs kedve. Ritkán eljön a szüleimhez, néha elvisz sétálni, de pl moziba vagy múzeumba vagy akármilyen kultúr vagy társas programokba képtelen vagyok bevonni. Hülyén hangzik, de azzal hogy ennyire passzív, mérgezi a kapcsolatunkat. Egy életet tervezünk, épp babát várok. És még így sem hajlandó megeröltetni magát programokra. Vannak barátai, de az zavar, hogy nem akar társaságba menni, azt mondja nincs igénye rá! Szerintem egy egészséges ember szeret jönni-menni, néha társaságba járni és a párja kedvére tenni, főleg ha az terhes a gyermekével és egész nap egyedül van.

Ez depi nála vagy csak ennyire magánakvaló? A kapcsolatunk elején nem volt ilyen! Akkor lehet csak megeröltette magát hogy megkaparintson, mert mióta terhes vagyok, azóta nem akar sehová se menni. Mintha lenyugodott volna, hogy most már az övé vagyok. Én viszont nagyon igénylem a társaságot, a programokat. Ő viszont nem és nem tudom rávenni semmire. Tökéletes lenne a kapcsolatom, csak ez nem stimmt....

Így kell elfogadnom, vagy valahogy rá tudom vezetni, hogy jöjjön velem? Annyira nem megy, pedig mindent megpróbáltam! Szeretem őt, de nem tudom, lehet ő ennyire otthonülős, magánakvaló, vagy egyszerűen depis? Nem dolgozza halálra magát, estére mégis fáradt és csak a tv előtt akar velem ülni. Nekem ez meg monoton és megfulladok. Segítsetek! Szerintetek mi van vele?


2010. jan. 31. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ja:S
2010. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

megunta az eletet. nem tudom

talan meg kene beszeld vele. de komolyabban.

Mond meg neki hogy ez igy nem jo.

De miota megy ez igy? milyota vagy terhes?

2010. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
5 hónapja megy így, azóta várom a babánkat. Otthon érzi magát jól a gép vagy a tv előtt én meg megfulladok!!!!!!! Társaságfüggő vagyok, de őt nem érdeklik sem a társas progik, sem a vásárlások, sem semmi! Amíg nem lettem terhes, jöttünk-mentünk. És igen, akartuk a babát, sőt, ő akarta jobban. Lehet rástresszelt a pénzre, de egy séta ingyen van és arra sem hajlandó, max a ház körül. Én így képtelen vagyok és leszek is élni, az FIX:.
2010. jan. 31. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Ő most a lustaság és a sörhas korszakot éli meg. Nem érdekli semmi és senki csak magával foglalkozik, és az ilyenek csak akkor jönnek rá hogy ezzel a viselkedéssel hová vezetik a kapcsolatot vagy a házasságot amikor már túl késő és olyankor csak kapálóznak. Mond meg neki a frankót, hogy te még élni szeretnél de nem úgy mint egy múmia
2010. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Arra fogja, hogy babát várunk és más dolognak is érdekelnie kellene, mint a csavargás. De könyörgöm! Babát nem úgy várnak az emberek, hogy leülnek egy fotelba és 9 hónapig ott várják hogy "kikeljen a tojás". Szerintem... Anyatípus vagyok egyébként, de szeretem az embereket.
2010. jan. 31. 14:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Talán nem akar mutatkozni veled így az utcán. Az csak mellé beszélés hogy neked ilyenkor otthon kéne maradni és semmit sem csinálni. Valami biztos zavarja. Ilyenkor a nők felvesznek pár kilót és elkezd gömbölyödni a hasuk. Nem akarlak megbántani, de lehet hogy ő kövérnek lát téged állapotosan és addig nem akar melletted mutatkozni. Az biztos hogy van valami problémája csak nem nagyon akarja elmondani, de mindenféleképpen ki kell derítened és tisztázni a dolgot mielőtt bármi félre értés történik.
2010. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy nagyképű legyek de 4kg van rajtam és dekoratív, csinos nő vagyok és voltam mindig. Tényleg ne érts félre, nem az eszem játszom!
2010. jan. 31. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes,hogy ő a hibás, amiért nincs kedve folyton szöszömötlni valahol.. Te miért nem tudsz leadni a pörgésből? Ja,mert te társaságfüggő vagy.. Azt nem lehet elfogadni,hogy neki ez nem jó? Ha meg folyton eljárna, az lenne a bajod.. Talán tödürhetnél vele többet is, nemcsak magaddal és a jövés-menéseiddel..
2010. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kezdek kifogyni az ötletekből :)

Nos akkor ne foglalkozz vele amíg ilyen és menj el a barátnőiddel és kapcsolódj ki velük. Nem kényszeríthet otthonülésre. Hiszen nem hordasz te rabláncot, ugye?

Azt nem hiszem, hogy valaki úgy biztosítja be magát valakinél, hogy gyereket csinál. Hiszen hány olyan nő van aki egyedül vagy teljesen más férfi mellett neveli gyermekét. Add tudtára, azt hogy azzal hogy te gyermeket vársz tőle az még nem azt jelenti hogy vele is fogod le élni az életét és talán észbe fog kapni.

2010. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
javítás* veled fogja leélni az életét... bocsi :)
2010. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!