Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki felé érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki felé érdeklődöm, és érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés
elsősorban lányok felé szólna a kérdésem, Ti h vagytok ezzel. Van egy lány akit internetről vettem fel msn re..és kezdtünk el beszélgetni, mindig én irok rá Ő egyszer sem. Viszont ott egyáltalán nem passiv. Elkértem a számát is meg is adta. De nem tudtunk beszélni telón mert nem vette fel, vissza nem hívot(kiderült nem volt a kártyáján pénz), msn en sem kérdezte mé kerestem:D ...Majd a találkát is halogatta. Kis idő mulva felhoztam neki újra, végül kibökte h benne van a találkában de ő nem szeretne többet mint barátság,:D fullhouse:D aztán már lelkesebb volt és mondta h ekkor meg akkor rá is érne. Lányok ti h vagytok ezzel? Ha nem érdekelne egy fiu, találkoznátok vele? Vagy ebből még lehet bármi? Csak kiváncsi lennék a véleményetekre...
2011. jan. 10. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Abszolút el tudom képzelini,hogy csak barátkozni akar.Szerintem találkozzatok,és majd kiderül,de addig ne képzelj bele többet,mert csalódhatsz.
2011. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többet biztos nem akar a barátságnál, haverságnál.
2011. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!