Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a barátotok egy kicsit fura lenne?

Figyelt kérdés
Van egy tök kedves srác, udvarias, művelt. Annyi baj van vele, hogy úgy született, hogy a köldökzsinór majdnem megfojtotta, emiatt vannak fura dolgai. Pl. nem bír egy helyben megállni, ülve előre-hátra dől a széken. Ez lehet hátrány neki párkeresésnél?
2011. jan. 10. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátnőm nem bír megülni a széken. csinos, művelt, udvarias stb. van is barátja az esetek legnagyobb részében. engem spec az ilyesmi nem érdekel...
2011. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok,de biztos nem zavarna illetve erről nem ő tehet.
2011. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy következik abból, hogy a nyakára tekeredett a köldökzsinór és nem tud megállni egy helyben a széken? Én is nyakra tekeredett köldökzsinórral születtem aszem, de tudtommal nincsenek ilyen dolgaim, bár lehet akkor mégis, csak nem tudok róla.
2011. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nekem is vannak ilyen fura szokásaim de nem tehetek róla. Pszihológus azt mondta, hogy valószínűleg 3 éves koromban történt valami/láttam valamit aminek ez lett a következménye.

Azon kívül lehet, hogy hiperaktív vagyok, mert nem nagyon bírok nyugton ülni egy helyben, nehezen megy, egy darabig. (Lehet hogy ő is hiperaktív.)

Próbálok leszokni ezekről a dolgokról, de lehet hogy nem eléggé, mert egyszerűen nem megy. De le szeretnék róluk szokni. Nagyon remélem, hogy ez nem zavarja a lányokat, mert akkor nincsenek túl jó kilátásaim. De az akaraterő sok mindenre képes, lehet, hogy ő is abba bírja ezt hagyni. Bocs hogy ennyit írtam, és nem konkrétan a kérdésre válaszolva, de azért jó, hogy ezt megosztottam.

2011. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy következik abból, hogy a nyakára tekeredett a köldökzsinór és nem tud megállni egy helyben a széken? Én is nyakra tekeredett köldökzsinórral születtem aszem, de tudtommal nincsenek ilyen dolgaim, bár lehet akkor mégis, csak nem tudok róla.


A doki mondta, hogy ettől lehet hiperaktív meg fura az ember, mert valami hatása az agyra. Nem tudom pontosan, nem vagyok orvos. Te szerencsés vagy, ha neked nem lett tőle bajod.

2011. jan. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!