Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha rengeteg barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha rengeteg barátotok lenne zavarna ha egy olyan lánnyal járnátok akinek csak 1,2 bnője van?

Figyelt kérdés
úgy értem, nagyon ismert a srác,iszonyat sok barátja van, és igazi barátok és akár minden nap mással tud találkozni, nekem meg csak 1 2-t tudok váltogatni
2011. márc. 5. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2011. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy pont nem érdekel, hogy a páromnak hány barátja van. Persze az elgondolkodtatna, hogyha Facebookon 1500 ismerőse van, akkor milyen ember is lehet, de az hogy most nekem van teszem azt 10 barátom, a barátnőmnek meg van 2 barátja, akkor konkrétan kit érdekel? Én nem a barátok száma miatt vagyok együtt valakivel, hanem mert érdekel a személyisége, és a többi és a többi. Ez egy butus kérdés volt kicsit, már ne haragudj. :) Ez nem lehet mérvadó egy kapcsolatban.
2011. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norb66 ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, sőt még örülnék is neki mert így sokszor és sok időt lehet velem, mert nem kell mindig mással elmennie valahova :)
2011. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem viszonylag sok barátom van, de szinte mindenki távol él tőlem, a legtöbben külföldre mentek, itt helyben meg csak 1-2.. az exemnek viszont csomó haverja volt, több baráti körbe is beletartozott, és nem volt elég, hogy nekem rossz, hogy mindenki többezer km-re van tőlem, folyton (másfél éven keresztül) azt kellett hallgatnom, hogy "tök szar ám, hogy neked nincsenek barátaid, meg baráti köröd, amibe eljárhatnánk" -.-
2011. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem zavaró egy pasi számára, mert nekem össz-vissz két barátnőm volt, de mind kettő elköltözött az évek során, amióta vége lett a középsulinak, és kb. egy évbe ha kétszer találkozunk akkor már sokat mondtam, azóta meg csak ismerőseim lettek, de barátnőim nem, és ha ez tényleg zavaró tud lenni, akkor így pasim se lesz.

Hozzáteszem eléggé társasági lény vagyok, és mindenkivel jól kijövök, érdekes amúgy, hogy ennek ellenére nincsenek barátaim, szerintem ezt nem is gondolnák rólam. De nem járok bulizni sem, meg szinte sehová, mert dolgozok meg tanulok, lehet ez is az oka.

2011. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már miért zavarna? én sem vagyok népszerű, nem is akarok.

de szerintem egy "népszerű" embert sem zavarna ha a párjának csak 1-2 barátja lenne.

2011. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!