Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt már elveszítettem ugye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt már elveszítettem ugye? Bocsi, hogy hosszú lett.

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány aki szint.16.

Nyáron majdnem összejöttünk,de összevesztünk és azóta nem beszéltünk.

Kezdtem már elfelejteni,de elkezdett rá nyomulni egy 20 éves cigány :S

1 hónapja ismerik egymást és tegnap nem bírtam tovább,elhatároztam,hogy lemegyek elé iskola után.

Meg is történt a házuk előtt 100m-re elkaptam és megkérdeztem tőle,hogy ki ez a gyerek ?

Azt mondta,hogy senki,meg,hogy nem járunk,nem járunk,de azt 1 szóval sem említetette,hogy nem is fognak.

Na mind1 hazajöttem.

Tegnap este beszéltem a haverommal aki a lány osztálytársa és ő azt mondta,hogy hazudott nekem a lány,mert egész nap az iskolai szünetekben ölelkeztek.

Na ilyenkor olyan ideg volt bennem,hogy legszivesebben fejbelőttem volna azt a tetves c!gányt :@ !!!!

Este elhatároztam,hogy ugye én tavaly Május óta ismerem és leírom neki az egész történetünket egészen a tegnapi napig úgy,hogy teljesen kitárom mindenemet amit eddig nem mertem elmondani.

Szal azt is,hogy el akartam mondani,hogy szerelme svagyok belé csak nem vagyok valami bátor ezen a téren és,hogy ő lett volna az első lány akinek szerelemt vallok.

És este sokkal jobban éreztem magam,mikor ezt elküldhettem neki levélben myvipen.

És azt is elmondtam neki,hogy én jobban szeretem őt így,hogy hónapok óta nem beszéltünk,mint az a cigány gyerek valaha is szeretni fogja.

És erre az életemet teszem.

tegnap küldtem el a levelet éjfél körül és még nem olvasta el. De ha el is olvasná akkor az legalább 20 perc olyan sokat írtam ( Májustól-tegnapi) és részletesen. Minden benne volt amiről tudnia kell.

Szerintetk küld vissza levelet ? Miért hazudott a szemembe,hogy nem járnak ?


2011. jan. 11. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, a rossz az egészben az, hogy akármilyen romantikus, megható levelet is írtál, ha nem érez irántad semmit, akkor nem fog összejönni. Ettől függetlenül lehet, hogy válaszol, de ha tereli a témát, vagy másról beszél, és nem arról, hogy ő is szeret, akkor valószínűsíthető, hogy nem.
2011. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom,és lehet,hogy már elmúlt részéről,de biztos,hogy én is bejöttem neki,mivel akárhányszor taliztunk remegett a keze annyira izgult pedig nem volt mire de hát.... Nem is azt várom,hogy szerelemt valljon nekem,csak azt akarom,hogy tudja: Rosszul döntött
2011. jan. 11. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Áhh, hidd el ezek nem jó taktikázások. A legjobb, ha sza.rsz az egészbe, nekem bevált. 6 barátnő -amiből 4 szakított- után tudom, hogy milyen az, amikor az ember ilyesmiket próbál. Nekem nem váltak be. Biztos van olyan szerencsés, de az nem én voltam, általánosságban szerintem inkább csak zavarja a lányt (már ha nem szeret). Ha látod, hogy nem szeret, szimplán hagyd békén, mást nem lehet tenni :\
2011. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem akarok már tőle semmit csak azrul esik,hogy én szerettem a legjobban és egy ilyen csöves meg csak meg akarja b@szni és vele jön össze.

És fel akarom nyitni a szemét,hogy bolond és még nem késő.

(bár ki tudja,hogy mit csináénak ma....)

2011. jan. 11. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges volt ilyet írni neki, én megijednék tőled a helyében.

Semmi jogod nincs őt kérdőre vonni, és ha a kényszerítő kérdésedre ő hazudott hát hazudott, nem kötelezheted igazmodásra, nem vagy az apja, és nem kell neked magyarázkodnia.

Felnyitni a szemét egy tini szerelmes lánynak meg nem lehet. Maximum ha nagyon jó barátja lennél akkor meghallgatna, de csak ha nagyon jó barátja lennél, de nem vagy az. A 20 éves hapsi valószínűleg nem hozzá való, bár a csaj értelmi szintjéről nem tudtunk meg sokat, úgyhogy még az sem kizárt hogy jól járnak egymással. Arról meg végképp fogalmad sem lehet, hogy a pasi mennyire van oda a lányért és mennyire nem.

Szerelmes levelet írni meg akkor van értelme, ha épp nincs senkije a másiknak, mert ha éppen odáig van egy másik hapsiért, akkor nem tud vele mit kezdeni.

2011. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszaírt??? :)
2011. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem de beszéltem vele facebookon és elküldtem a kurv@ anyjába és mostmár jobban vagyok,mert utálom mint a szart.

Megmutatta,h milyen is valójában.

2011. jan. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!