Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki a jelenlegi nőjét megcsalta az exbarátnőjével? És miért tette? F/25

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, se exbarátnőm, de ha lenne, akkor sem csalnék meg senkit senkivel.


21/F

2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Én meg bizony. Miért? 18 hónapig szexualitás terén odáig volt csak képes eljutni, hogy levette a felsőjét, néha kiverte, ennyi. Ekkor feküdtem le először exemmel, 18 hónap után. Végül 2 év kapcsolat után úgy szakítottunk hogy nem láttam bugyi nélkül.


Én azt hiszem türelmes voltam.

2011. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, de nem én, gondolom nem egy ilyen van a világon sajnos. 24f
2011. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, elnézést, még annyi hogy szintén 25/F.
2011. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az exem visszajár hozzám a jelenlegi barátnője mellett, van is szexuális viszonyunk. Miért? Mert nem elégíti ki senki úgy mint én, se lelkileg, se testileg! 25 L
2011. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor miért nem vagytok együtt? Értelem a köbön...
2011. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert engem lelkileg nem elégít ki... értelem a köbön!
2011. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen csak kihasznál.
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor mér nem vagytok olyannal akit szerettek is és azzal szexeltek, csak használ és van barátnője közbe, ennyi erővel egyedülálló pasival is kezdhetnél nem az exeddel, ez egy nőnek megalázó...visszautasítás is létezik

értelem

2011. jan. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!