Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Többet akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Többet akar? Fontos, lent!

Figyelt kérdés

Kb. egy hete összehaverkodtam egy sráccal. Camozni akart,mondam oké,de nekem nem jó a camom,ezért csak én láttam őt.Másnap kérdzte hogy mais camozunk? Mondtam hogy oké,de nekem nem jó,nem fogsz látni,erre ő: Ha nem látalk nem camozok!:) Meg elég rossz kedvem lett ma,és mondtam neki,hogy talizni akarok valakivel,rossz kedvem van. (Nem célzáslént mondtam!!) És ő mondta hogy jönne,csak már kicsit késő van,meg tanul,de ha szeretnék,hétvégén talizhatunk,felmegyek hozzá és vp-zünk. Szokott néhányszor szivet küldeni,valahogy szóba jött a halál,és mondta hogy: Legalább még minimum 80 évég élj.:$(L) Sziveket néha küld. Bulizni is hív,kérdezi mit csinálok este,meg ilyenek. Tetszem neki? :O

16L,a srác 18 lesz.


2011. jan. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
most ezt komolyan meg kell itt kérdezned?
2011. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem,majd kimegyek Szeged utcáira és ott ordítok,nem?

erre való az oldal.:)

2011. jan. 11. 20:15
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
100%

Hát,nem ismerem a srácot,lehet,hogy én tévedek,és ő a kivétel.De el kell keserítselek,18 éves srácok általában azért nyomulnak 16 évesekre,mert "könnyebb prédák".Jó esély van rá,hogy talonban tart,és attól függően,mennyire vagy elcsábítható,egyszerűen csak meg akar dugni.Az is ezt erősíti meg bennem,hogy nem volt hajlandó felesben webcamozni,bulizni hív,meg,bár még alig ismered,máris fel akar téged hívni magához.Ha én egy csajt felviszek magamhoz,annak már,khm,"következményei" lesznek.(Amúgy a vp-zés mit jelent?Vécé papír?:)

Szóval lehet,hogy tetszel neki,de jó esély van rá,hogy csak meg akar fektetni.Azt tanácsolom,inkább legyél óvatos vele,és ne menj fel addig hozzá,amíg jobban meg nem ismered.

2011. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

"18 éves srácok általában akkor nyomulnak 16 éves LÁNYOKRA"

sorry,kimaradt,csak hogy ne legyen félreérthető:)

2011. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam,18 lesz majd nyáron. :/ :$ xD Nem olyan hogy arra kellenék neki,nem nyomul,csak mondta.
2011. jan. 12. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmü:D
2011. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!