Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudom ot elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom ot elfelejteni, miutan megcsalt? Vege van mar, de nem birom ki nelkule. Mindig latom ot, mert egyutt elunk.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 00:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha vége van miért éltek együtt?
2011. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod elfelejteni mert szereted.Az hogy megcsalt még nem jelenti azt hogy ki is szeretel belőle.
2011. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elso: nem olyan egyszeru.Kulfoldon elunk (Fr) es nem egyszeru elkoltozni.Meg felek az egyedul lettol.

Masodik: de amelett h szeretem, gyulolom is.Mert komolyan, teljes szivembol szerettem.

Koltozni kene?

2011. jan. 12. 00:49
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

Ha te vagy a nő,akkor bocsáss meg neki.Megbotlott Istenem.

Ha te vagy a férfi,akkor húzd le pénzel és rakd ki a francba,ne költözz sehova.

2011. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
költözz vagy jöjj össze vele, vagy szerezz még egy csajt és akkor ő lesz az idegesebb
2011. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Persze a nő bocsásson meg neki,de a pasi már nem tudna megbocsájtani!!!!!Ha pasi akkor jaj megbotlott istenem??????Miért a nők nem botolhatnak el??Szerintem mind egy,hogy ki csalt meg kit.....ha egyszer megtette,megteszi többször isss...!!!Szerintem költöznöd kéne,új életet kezdeni.......!!!
2011. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elfelejteni mert vele élsz!

"Ha te vagy a nő,akkor bocsáss meg neki.Megbotlott Istenem.

Ha te vagy a férfi,akkor húzd le pénzel és rakd ki a francba,ne költözz sehova." Ilyen undorító hím-soviniszta szöveget is régen hallottam már! Te BUNKÓ!

2011. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem birod ki nélküle." Próbáltad már?

"Nem tudod elfelejteni...mindig látod." Ez így még szerintem egy embernek sem sikerült volna.

:D

2011. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Költözz el, minnel hamarabb es lehetöleg messze, hogy ne talalkozz vele. Akar pasi vagy akar nö, addig nem fogsz tudni tulesni rajta, amig minden nap latod.

koltozz. az egyedullet is jobb, mint az a pokol. vegyel egy kutyat, vagy egy halat, az is jobb.

2011. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

van mar halam:D

amugy 22F

2011. jan. 12. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!