Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni, hogy megcsalt! Mit tegyek? Lassan 5 hónapja, hogy megcsalt és megbocsájtottam neki! Azóta bizonyított, de nem bírom kiverni a fejemből.! Mit tegyek? 18 éves fiú!

Figyelt kérdés
A lány 16 éves és 5 hónapja volt egy csók az egyik volt osztálytársával! Nem kellett volna megbocsájtanom?Szeretem és remélhetőleg ő is engem..!Teljesen rossz a hangulatom.=/
2009. dec. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod tudni kiverni a fejedből. Velem is megtörtént, és nem csak egy csók volt, nagyon nagyon sok időbe telt túl tennem magam rajta. Még mindig együtt vagyunk nagy szerelemben de néha még most is eszembe jut, hogy mit tett. És ilyenkor én is elkenődök, hogy hogy tehette.
2009. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem igy már nincs értelme együtt lenni,hisz a bizalom odalett.... az én volt barátom 2 év után csalt meg és jobb is hogy szétmentünk mert nem tudtam volna benne megbízni... fiatalok vagytok még,nem kell lekötni magatokat! :)
2009. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ? Ha úgy érzed nem kellett volna megbocsájtani akkor nincs amiért az időt húzni. Ennyi volt és kész. Elején nehéz lessz de majd túl leszel rajta.
2009. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátom. Ez a baj az emberekkel. A megbocsátást nem ismerik. Ha szereted, ne kínozd már magad.
2009. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Azeriel ***** válasza:
Nincs bocsánat! ha csók volt akkor legközelebb lesz más is!!
2009. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!