Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakitott velem a barátom azt mondta megcsalt de a barátai azt mondták lehet hogy hazudott nekem én még mindig szeretem a srácot de ő nem szeret nem értem miért hazudott talán azért hogy békén haggyam és könnyebb legyen elfelejteni?

Figyelt kérdés
visszaszeretném kapni őt de tudom hogy elkéne felejteni ls sokan ondják hogy az idő mindent megold de én mégsem tudom elfelejteni pedig ez csak 3 hetes kapcsolat volt hogyan érjem el ogy megszeressen?
2008. aug. 5. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ő nem szeret akkor semmi értelme utána járkálnod és próbálkoznod. Elég idegesítő ha egy csajnak tudtára adjuk hogy nem kell de nem fogja fel... Ha még hazudott is hogy békénhagyd akkor egyértelmű hogy semmit nem akar tőled. Felejtsd el.
2008. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged,ne fuss utána,semmi értelme nem lenne.Inkább felejtsd el,mégha most nehéznek tünik is.
2008. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!