Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységből jegyzett el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységből jegyzett el a barátom. Vélemény?

Figyelt kérdés

Amióta külföldön dolgozik, majd' belehal a féltékenységbe. Azzal, hogy eljegyzett, biztosított afelől, hogy bízhatok benne, nem kell mást keresnem.

Ez nincs konkrétan kimondva, a "veled tervezem a jövőmet" ködben úszik az egész.

Nekem teljesen egyértelmű, hogy ez birtoklási vágy nála, nem az igaz szerelem.

véleményeket szeretnék hallani, milyen házasság születhet ebből?

ő 32 én 27


2011. jan. 12. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért mész hozzá, ha ezt ilyen jól tudod?
2011. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bizalmatlanok vagyok egymással szemben, akkor nem túl jó. Meg ha így állsz hozzá az egészhez.
2011. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A helyedben nemet mondanék, ne féltékenységből jegyezzen már el...Ha így indítotok, a házasságtól se várhattok többet. Előbb talán bízzon meg benned, és gondolja komolyan a közös jövőt.
2011. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
papúúúúcs a pasi, bizalom sincs
2011. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Gyarapítani fogjátok a válások számát, ha összeházasodtok.
2011. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fülünyúl ***** válasza:
Ha ezt te így érzed és gondolod, akkor ne a mi véleményünket kérd ki, hanem a vőlegényedét. Neki mondd el, hogy ezt te csak ennyinek érzed, nyilatkozzon.
2011. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ez is egy gesztus a pali részéről, sok még ennyit se tesz meg csak a nagy büdös bizonytalanságot hagyja maga után mikor itthon hagyja a nőt meló miatt!

Az eljegyzés még nem házasság. Bármikor visszamondható :)))

2011. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a párommal nem tudom megbeszélni, mert 100% hogy nem vállalja fel, hogy féltékenységből tette

de simán látszik az ilyen sms-eiből, hogy: "most már az enyém vagy" meg hasonlók.

nem-et azért nem mondtam, mert nem mertem, féltem hogy vitát szül, ami önmagában nem lenne gond, csak a párom az önbizalomhiányával az ilyen jellegű vitákat csak tovább szítja és soha nem lesznek megbeszélve

és csak jövőre lenne az esküvő, addig van időm, hogy kiforrja magát az egész.

még jó, hogy ez "csak" egy szimbólum.

köszi a válaszokat, szóval nem sok jó várható így.

hát én is így gondolom.

mert ha még ez nem is zavarna, mindemellett boldognak sem érzem magam, mert leural a féltékenységével, amivel én ott tartok, hogy vele és a haverjaival nem tudok feloldódni, mert soha nem tudom otthon miért fog leszidni, mit mondtam rosszul, de ő mindeközben havernővel olyan jól elvan, tehát én a sarokban ülök mindig mint egy kuka és alig várom, hogy menjünk.

ez nem állapot hosszú távon.

2011. jan. 13. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
rövidtávon sem. Figyelj, ilyeneket ne csinálj magaddal! Ne hunyászkodj meg és ne alázkodj meg senki kedvéért! A barátai lehet hogy jófejek, beszélgess nyugodtan úgy velük ahogy szeretnél. Tán csak nem azért nyom el téged a párod, mert jobb fej vagy mint ő, és ez nehogy kitűnjön? Vagy nem értem. Ne hunyászkodj meg, ez így nem igazi kapcsolat! Azzal nincs megbeszélve egy probléma hogy te le vagy ugatva és jogod semmi, hát érted.
2011. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azért ural le, nyom el a haverjai előtt, hogy nehogy valamelyik "szemet vessen rám"

most ott tartunk, hogy az ő társasága engem levegőnek néz

nemrég összeültünk beszélgetni, és még az eljegyzést sem mondta nekik, ilyen szinten nem beszél rólunk/rólam, nem is foglalkozik velem, amikor velük vagyunk, hozzám se szól, hogy ne szerepeljek.

komolyan szörnyű, hogy azért van ez az eljegyzés, hogy amíg kint van nyugodt legyen :(

2011. jan. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!