Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnék rajta ezügyben?

Figyelt kérdés

Volt egy lánnyal akivel azelött jól megvoltunk, sokat beszéltünk bizalmas témákról. Két hete összejöttünk és azóta mindig vannak olyan napjai amikor azt gondolja ő nekem árt azzal, hogy velem van. Mert én jobbat érdemlek tőle, csak a bajt hozza rám meg ilyenek. Én mindig mondom neki, hogy szép, csinos, szeretem mert igy is érzek iránta, de ő leértékeli magát akár mit is mondok. Szombaton együtt leszünk egész nap és akkor szeretném ezt a hülyeségét úgymond "kiverni" a fejéből.


Nincs valami ötletetek mivel tudnék rá igazán hatni vagy ti mit tennétek a helyemben?

Ő amúgy 14éves én 16éves vagyok.


Normális válaszokat előre is kösz. (:


2011. jan. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmesen, pontról beszéld át vele, hogy miért gondolja ezt. Biztosítsd, ha valami rosszul sülne el, semmiképpen nem fogod, őt hibáztatni. Amúgy pedig szeretet hiány... Győzd meg, hogy ő klassz csaj és te sem vagy tökéletes:)

Meggyőző érvek és sok szeretet:)

2011. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h szakítani akar csak próbálja finoman közölni. Ez is benne van a pakliban. o.o
2011. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, igen, én is terveztem ,hogy leülünk és megbeszéljük ezt miért érzez igy néha.


2, ezt igy nem hiszem, mert ő is keresi a társaságom, meg úgy általában is érzem rajta, hogy szeret velem lenni (:


Meg irtam, hogy van, hogy teljesen jól megvagyunk meg van amikor ugye ezen agyal és ilyenkor egy ideig ilyen "burokban" van, megölelem meg ilyesmi és utána újra a régi többé kevésbé. csak kicsit azért még is rossz érzés úgy lefeküdni, hogy ő lehet éppen emiatt rágja magát.

2011. jan. 12. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
és kösz a hozzászólásokat =)
2011. jan. 12. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos mikor egy kiscsaj előadja a hattyúk halálát semmi gond...elképzelhető hogy megunt téged és igy akar tőled megszabadulni vagy csak szimplán sajnáltatja magát...

Amuyg egy 14éves kislánytól ne várj sokat és ne várd hogy örökké együtt lesztek...mert ez így működik...de tudni kell tovább lépni...

2011. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!