Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék a nővéremnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a nővéremnek? (nagyon szomorú dolog történt vele)

Figyelt kérdés
Nos az történt,hogy volt egy barátja akivel 3 évig voltak együtt de a fiú meghalt autóbalesetben múlt héten és borzasztó látni ahogy a nővérem szenved. Mégis,hogy segíthetnék neki,hogy átvészelje ezt az időszakot? Már próbálkoztam mindennel de sehova se akar menni nem akar semmit csinálni.És mennyi ideig tarthat amíg ilyen állapotban van?Nagyon szeretem és nehéz így látni
2011. okt. 6. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég,ha mellette vagy.nem kell mondani neki semmit,csak legyél ott..idövel megnyílik,kiadja magából a fájdalmai nagyrészét és legyél ott amikor ez megtörténik..az idö a gyógyír csak..:(
2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

egyik netes haveromat elhagyta a bnője 1,5 éve (még csak meg se halt csak elhagyta) úgy hogy teljes szívéből szerette.

És még mindig "lelkinyomor"-nak tartsa magát. Szal max pszichodoki segíthet, de várj vele 1 hónapot kb:S


Pont ma néztem meg egy animét amibe pont ez történt ami a nővérkéddel, kicsit átéreztem a helyzetet... Irdatlan sz@r lehet!

F18

2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem. :(

Legyél mellette, hallgasd meg, ha beszélni akar, ne siettesd, a gyász természetes folyamat...

2011. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megnyugszik. Az idő lassanként feledteti vele majd a pillanatokat, amik után majd csak rászletképek fognak maradni. De a baleset mindig a fejében lesz majd, soha el nem fogja hagyni őt. De csak ártatlan lényként lesz közvélt, és nem lesz ártalmas sem gondolkodására, ilymód sem viselkedésére sem.
2011. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
hány éves?
2011. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy mellette és amiben tudod, segítsd. Apróságok is sokat jelentenek.
2011. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a barátnőd pécsi?? mert ha igen ismerem a barátját aki meghalt. :(
2011. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem
2011. okt. 8. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél mellette, ha beszélni akar róla, hallgasd meg, ha nem akar beszélni róla, ne erőltesd.

Ez egy nagyon hosszú folyamat lesz, mire valamennyire feldolgozza.

Nem tudom, mennyire szokott internetezni a nővéred, de vannak olyan oldalak, ahol létre lehet hozni elhunytaknak adatlapot, és lehet nekik virtuálisan gyertyát gyújtani. Lehet, hogy segítene neki, ha látná, hogy mennyi ismerőst, barátot megrázott, ami történt, és mennyien szerették, mennyien gyújtanak érte gyertyát. Talán felvethetnéd neki, hogy csináljatok ilyet (www.gyertyagyujtas.hu). Aztán arra figyelj később, hogy idővel - talán csak pár év múlva - jobb lesz megszüntetni az oldalt, nehogy túlzásba vigye, és sokat foglalkozzon vele. Most még szabad, mert nagyon friss a dolog.

2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!