Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor beszélgetünk kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beszélgetünk kedves velem, elvagyunk, viccelődik. Regenerálódik a barátságunk, vagy csak nem akar bunkó lenni?

Figyelt kérdés

Megbántottam a volt barátomat, aki egyben a legjobb barátom is volt. Nagyon megbántottam, azt mondta nekem megnyílt, többé nem tesz ilyet, szakítottunk. Eddig ezen a témán lovagoltam nála, érdekelt mit érez. Ő mindig annyit válaszolt, hogy már unja, hogy mindig ez a téma, ő már túllépett a dolgokon.

Most, hogy én sem hozom szóba a múltat, és csak semleges dolgokról beszélgetünk (kb 2-3 naponta válaszol a köszönésemre) azóta ismét hülyéskedik velem, és viszonylag elég jól elvagyunk. Ám ahogy egy picit is a múltra emlékeztetem (pl csak utalok egy közösen ismert ismerősre) akkor visszahúzódik.


Ez mit jelenthet? Lehetünk vajon újra barátok? Nála félek rákérdezni, és képtelen vagyok megítélni, hogy hogyan is gondolkozik. Abban már bízni sem merek, hogy újra a párom lesz, konkrétan azt sem tudom szeretném-e. De mint barát hiányzik, és nagyon sokat gondolok rá.

Viszont félek, hogy ő csak udvarisságból ilyen. Mert tudni kell, ő nehezen nyílik meg másoknak, velem volt csak igazán oldott, szeretett engem, én szintén. Nem tudom szeret-e még (itt barátként gondolom), és hogy fontos vagyok-e még neki. Nagyon zárkózott emberke.


Folytassam tovább, hogy közeledek felé? Vissza lehet újra nyerni egy ember bizalmát? Mit jelenhet az, hogy ő mikor milyen kedve van hülyéskedik, és jól megvagyunk?


2011. jan. 12. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nem akar bunkó lenni. Elég ez a válasz vagy írjak esszét róla? :D
2011. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét - nem akar bunkó lenni veled. Elvégre a volt barátnője vagy, akit szeretett, megérdemelsz egy kis udvariasságot.
2011. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha csak nem akar bunkó lenni, akkor miért nem ráz le egy idő után? Mert van, hogy 2-3 órán keresztül is beszélgetünk, és azt is mondta smilik között, hogy azért jó, hogy talált a közösségi oldalon játékot, mert legalább nem unatkozik, miközben velem beszél.


Amúgy nyugodtan kifejthetitek a véleményetek.

2011. jan. 12. 14:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Többiek véleménye?
2011. jan. 12. 16:02
 5/5 sulcz válasza:
Ha igazan szerettetek egymast akkor van eselyed! Arra akit szeretunk, meg tudunk haragudni, tudjuk mutatni hogy nem erdekel, de kitorolni nem tudjuk. Valahol nagyon melyen bennunk van. Probalj meg nem eroltetni a dolgot, s ugy tenni mintha mar talan te is inkabb mas kapcsolat fele iranyulnal. Probald meg picit kerulni ot, s ha valamit erez irantad, akkor fel hogy esetleg elveszithet teged, s ez esetben ujra fogja keresni az alkalmakat, hogy minel tobbet lehessen veled. Probalj meg egy kicsit jo szineszno lenni!!! S ha nem erez utannad mar semmit akkor ugyis eszreveszed, ez esetben minel elobb uj kapcsolat utan nezzel, ne fecsereld el az idot ra. Drukkolok neked- ezt egy sokat tapasztalt ferfi irta!
2011. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!