Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kényszerítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kényszerítsem választásra vagy csináljam így tovább? Hosszú.

Figyelt kérdés
Több mint 8 hónapja együtt vagyunk. Neki előttem volt egy hosszú kapcsolata (majdnem 4 év).. Gyerek is van. Nekem azt mondja hogy nem érdekli előző barátnője már egyáltalán, csak hogy rossz hogy ugye van közös gyerekük is stb.. Én ezt elhiszem meg meg is értem. De amikor hozza volt barátnője át hozzájuk a kislányt és én pont akkor megyek amikor ő ott van, akkor barátom nekem nem köszön. Mármint csak egy annyi hogy szia.. Az az igazság hogy elegem van ebből. Mert ebből hogy nem mer felvállalni előtte nemtudok másra következtetni csak hogy még mindig érez valamit iránta.. De ezt meg tagadja. Miért is vallaná be ha így van. Ezért két napja megmondtam neki hogy nekem elegem van ebből. Már 8 hónapja ezt csináljuk hogyha az a nő ott van akkor nekem úgy kell csinálnom mintha nem ismerném a saját barátom. Tiszta kellemetlen. Azt mondta hogy változtatni fog ezen. Nos tegnap meg is lett a lehetőség. Ott volt csaj is, én is. Barátom pont fürdött. Kijött, köszönt hogy szia. Utána bement szobába megint kijött és odajött vizet töltetni (én ott álltam) és ahogy töltötte vizet úgy állt elém és úgy adott puszit. :O Most én vagyok a hülye vagy ez direktbe volt? Mit mondjak neki mert amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, minden rendbe, csak ez miatt szoktunk veszekedni :( Segítsetek valami tanáccsal.
2011. jan. 12. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg adj még egy kis időt a dolognak, ha nem jön be ez sem akkor nagyon komolyan le kell vele ülnöd és megbeszélni ezt, mert ténylegesen gáz...
2011. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kötözd ki a falhoz... aztán egy húsdarálóval pattogj előtte miközben ordibálod " I wanna eat a peeniiis" (Y)
2011. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!