Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha SZERELMES vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha SZERELMES vagyok, akkor folyamatosan éreznem kéne azt a hihetetlen felemelő érzést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor nem vagy vele hihetetlenül szarul kell érezned magad hogy úőgy hiányzik mintha nem láttad volna ezer éve. Ez a normális a rózsaszín köd fázisban.
2011. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rózsaszín köd fázis?
2011. jan. 13. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, hogy a kérdésedben ott a válasz is, de 21:01 válasza a tökéletes.
2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudjuk kimondani. Szerelmes vagyok, nem eszem, nem alszom, elvarázsolt állapotban élek, szárnyalok a boldogságtól, öngyilkos akarok lenni, megszépülök, lefogyok, olyan vagyok, mint egy őrült - s azt mondom a kedvesemnek: "Szeretlek!" ... Mi ez?! ... Mi az, hogy "szeretlek"? Hol van ez a szó, ahhoz képest, amit élek? Sehol! Méltatlan a valósághoz! ... Nem kellett volna kimondani! Nem kevesebbet mondtam vele, hanem valami egészen mást! Semmit. Azt kellett volna mondani, hogy őrült vagyok, benned akarok élni, fáj, ha nem látlak, félek tőled, egyszerre vagyok kétségbeesett, alázatos, hatalmas, rémült, boldog, nyomorult... A sejtjeim szomjaznak rád... Azonnal meg akarok halni, és örökké akarok élni veled!... De hol jön ehhez a szó, hogy "szeretlek"?!... Ami a lélekben egy egész világ, az kimondva egy kopott, értéktelen jel. És ez minden nagy élményünkkel így van. Elmondhatatlanok."


Ez az idézet nagyon jól leírja, mit is érez az ember, mikor szerelmes. Legalábbis én így éreztem, mikor igazán szerelmes voltam...

2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem rózsaszín köd fázis alatt az elejét értette.
2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín köd az, mikor nem látsz, elvakít a szerelem. A hibák felett elsiklasz, egyedül arra gondolsz mennyire tökéletes, mennyire vele akarsz lenni stb. Egy idő után elmúlik, és sokan tévesen azt feltételezik hogy ezzel a szerelem is, pedig nem.
2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szerelmes vagy akkor olyankor állandóan csak Rá gondolsz. Amikor meglátod remeg a lábad, a hangod, azt sem tudod hogy mit mondj neki, pedig lenne mit:) Azt kívánod, bárcsak megállna a pillanat, az idő amikor Vele, azt szeretnéd, hogy ez sose múljon el és el is hiszed, hogy örökké fog tartani.


Amikor pedig nincs veled, állandóan rá gondolsz. Hiányzik. Elképzeled milyen lenne, mit csinálnátok ha együtt lennétek, érezhetnéd az illatát, az érintését. Alig várod már, hogy találkozzatok, vagy legalább felhívjon és halljad a hangját.


L/19

2011. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Nálam ez a bizonyos köd csak az ismerkedési fázisban volt,amikor találkozgattunk,de nem voltunk még együtt.Azóta elmúlt,de szeretem.Ez az érzés egy idő után szerintem mindenkinél elmúllik,de nem azt jelenti,hogy nem vagy szerelmes.

21/L

2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt érzed folyamatosan, hogy szereted. Azt, hogy ez hogy zajlik nálad, azt te érzed. Sokféleképpen szeretünk, viszont azt az egyet biztos érezzük, hogy szeretünk.
2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezegben egész szépen magamrataláltam föképp abban az idézetben. köszönöm szépen mindenkinek. =)
2011. jan. 13. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!