Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám legyözni a szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyözni a szinte már beteges féltést/féltékenységet?

Figyelt kérdés
2 ésféléve vagyunk együtt a barátnömmel és állandoan félek hogy valaki más is van rajtam kivül,már attol is kiborulok ha nem hiv fel a megbeszélt idöben.Nagyon szeeretjük egymásd,de attol félek hogy ez a tulzott féltés/féltékenység tönkreteszi a kapcsolatunkat.
2009. febr. 1. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!Én is ugyanígy vagyok a pasimmal.Ezen már én is gondolkodtam h lehetne legyőzni,talán úgy hogy gondolj arra hogy ha mégis megcsalna akkor mennyi helyes pasi/csaj van még a világon aki sokkal jobb mint ő akár mindenben és te ez miatt sokkal jobban fox járni.Ha görcsölsz annál rosszabb főként ha tényleg ártatlan.Szóval lazulj;)
2009. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha tenyleg szeret nem csal meg!!!Ha pedig nem szeret akkor megcsal de akkor már úgyis hagyd a fenébe mert nem éri meg hogy emészd magad miatta!!!Bízz benne!!!Ez a jó kapcsolat alapja!!!

Csak nyugi!!!

:)

2009. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat,de még mindig nem tudom mit tegyek ellene.ha leplezem a féltékenységem,az sem jo mert akkor meg én örülök bele. Valami tipp esetleg?
2009. febr. 1. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is betegesen féltékeny vagyok.nem tudok mit csinálni, ez van! már eljutottam arra, hogy rájöttem, ha féltékeny vagyok és ha akar akkor is megcsal. Akkor meg minek idegesítsem magam? De persze továbbra is az vagyok. ez nálam (és sztem mkinél) a kishitűségből adódik. A féltékeny ember saját magában nem bízik! Nem tudom megérteni, hogy elég jó vagyok neki minden téren, és nincs szüksége másra. Állandóan azon agyalok, h nem jó velem a szex, h dagi vagyok, h nem tetszem neki, h nem adok meg neki mindent és ezért keres magának valaki mást. Szerintem ha az önértékelésünket rendbe tennénk és felfognánk, hogy igenis jók és értekesek vagyunk a párunk számára, a féltékenység sem lenne ekkora!
2009. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ex barátnőm volt betegesen féltékeny. Neki is mindig az volt a parája, hogy lesz valakim. Két és fél évig bírtam, aztán elegem lett az egészből. Ha valaki nem bízik bennem, akkor nem mellém való, ennyi.

A féltékeny embereknek szerintem mind önértékelési problémái vannak.

Miért lenne valakije? Hisz veled az isten lábát fogta meg nem??? :-)

A féltékenykedés előbb utóbb minden kapcsolatot megöl, de sajnos ennek megértéséhez sokaknak át kell esni néhány nagy szerelmen, és el kell baltázniuk néhányat.

Na.

2009. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is voltak egy időben ilyen gondok, féltettem a barátomat, meg folyton azt lestem mit tehet a hátam mögött. Aztán belegondoltam az egészbe és rájöttem felesleges hülyeség amit csinálok. Emiatt majdnem elvesztettem őt. Amúgy ezt a "kóros" féltést okozhatja önbizalomhiány is. De gondolj bele, ha veled van már 2 és fél éve akkor az azért van mert szeret!!! Nem hinném h más után nézne! Bízz meg benne! Neked sem esne jól ha ő folyton azzal jönne h kivel csaltad meg és hol.

Sok sikert!!!

2009. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.csak az a baj hogy elkéstem tegnap elhagyott a brátnöm.Mit tegyek hogy visszaszerezzem?Nagyon hiányzik és nem kakarok élni nélküle.Belátom hülye voltam.De egy esély jár nekem is.Én is adtam anno.Kérlek segitsetek.Mit tegyek??
2009. febr. 2. 16:02
 8/8 Bab20 válasza:
Én is nagyon féltékeny vagyok és sajnos ez már meglátszik a kapcsolatomon is de tudjátok az a rossz, hogy ezt a párom nem tudja megérteni. Nem tudja milyen rossz érzés...
2013. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!