Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők is éreznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők is éreznek féltékenységet? 14/F

Figyelt kérdés
Mármint engem például nagyon ki tud akasztani, amikor egy másik srác úgy beszél a lányról, akit szeretek, mintha egy hentespultban egy darab húst firtatna (vagyis elmondja, hogy szerinte milyen jó adottságai vannak, vagy pont az ellenkezőjét mondja...) Elviselem, ha valaki így áll hozzá, de rossz érzés, mikor valaki végig azt nézi rajta, hogy milyenek ezek a tulajdonságai. Viszont mivel én nem hiszem, hogy rajtunk fiúkon bármi olyan néznivaló lenne, Ti lányok/nők ( magázást nem tudtam belefogalmazni, hogy jó legyen a mondat:S ) is éreztek féltékenységet? Ha igen, mi váltja ki?
2011. júl. 3. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Régebben volt olyan egy fiú barátomnál, hogy amikor odament hozzá pár lány a suliban megkérdezni az aznapi anyagot, és láttam, hogy ott nevetgélnek kicsit kellemetlen volt, mert egyből az jött le, hogy lehet, hogy őket jobban bírja, pedig nem igaz, mert mondta is, hogy engem kedvel a legjobban az osztályból a lányok közül. :D
2011. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, a nők érzéketlenek.
2011. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a nők ugyan úgy lehetnek féltékenyek, nem? Ha valamit szeretsz/fontos neked akkor félsz elveszíteni, félted. Ez a legtöbb esetben így van.
2011. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezt mi váltja ki? Mert olyat még nem láttam, hogy egy lány/nő annyira rosszindulatú lett volna, hogy szabályosan rámásszon valakinek a párjára.
2011. júl. 3. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen, hidd el. Nőknél persze más, mert egy nő tényleg nem bámul meg egy férfit az utcán, főleg ha ott van a párja, szóval ez a rész kilőve. De ettől még sok olyan nő van, aki társaságban direkt a foglalt férfiaknak teszik az agyukat, és nem lehet velük mit kezdeni.
2011. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, éreznek. Igen, én is érzek (éreztem). Csak nem feltétlenül használom az öklöm, nem emelem fel a hangom.

Nem csak a fizikai valóság, a testi adottság lehet az alapja. Sőt.

2011. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem például az nagyon szokott zavarni, amikor a barátom megbámul egy csajt... nah akkor legszívesebben behuznék neki egyet :D meg amikor más lányokkal nevetgél.
2011. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én féltékeny típus vagyok, ahogy szerintem MINDEN lány. Hisz mindegyikünkben benne van a hiszti :P .


Akkor lesz egy lány féltékeny, ha szeret egy fiút, a fiú viszont más lány társaságában is gyakran megfordul.


Remélem érthető :)


15/L

2011. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányok, ebben a 14 éves korban érzéketlenek, kegyetlenek, durvák, botrányosan káromkodnak, feltűnően hangoskodnak és rendkívül nagyképűek.

Később, amikor már felnőnek, ezeket a tulajdonságaikat ügyesen próbálják titkolni.

A fiúk riadtan és szemlesütve csodálkoznak és elbújnak valami fa mögé és nem értik, hogy mitől van megint merevedésük.

2013. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!